Nová redaktorka Marky

3. března 2012 v 22:00 | Marky |  About redactors!
Už oficiálně nepatřím mezi redaktorky, protože jsem dobrovolně odešla, kvůli nedostatku času. Možná se sem ještě vrátím, no uvidíme... :D :)

Zdravím všechny, jsem nová redaktorka. Snad si tento článek přečtete. Jmenuji se Markéta a narodila jsme se někdy v září 1997 :D To znamená, že mi je zrovna teď 14 let. Mám jednu starší sestru, která po prázdninách půjde na vysokou školu. A také mám mamku a taťku. Všichni čtyři bydlíme v rodinném domku spolu s babičkou a dědou.

Chodím na základní školu do osmého ročníku. Po skončení základní školy bych chtěl jít na gymnázium a pak na vysokou. Snad se to vyplní. Stejně se nejvíc bojím přijímacích zkoušek na střední. Jsem strašná trémistka... Ale zase se musím pochlubit (nepleťte to s vytahováním), můj prospěch je velice výborný. Ráda hraji na keyboard, klavír a kytaru. Pro ty, kteří nevědí co je to keyboard, tak keyboard je něco jako klavír, akorát to má menší rozsah kláves. U keyboardu si mohu přidávat různé zvuky a styly.. Není to zase tak jednoduché, jak to vypadá. Na keyboard hraji již sedmým rokem. Kytaru jsem dostala teprve na vánoce, ale základy jsem uměla ještě mnohem dříve. Strašně ráda tancuju, ale není jak se v něm vzdělávat. Na tančení tábor mě rodiče nepustí, tak si pustím muziku, stoupnu si před zrcadlo a tancuju. Další můj koníček je čtení. Jsem šílený milovník románů. Snad celou knihovnu mám přečtenou, samozřejmě jenom romány vhodné pro můj věk. Pak jsou sporty. Ráda sportuji, ale není možnost se někde zapsat. Všude berou jen kluci. Samá klučičí družstva. Ráda bruslím. Snad mým snem od malička je krasobruslení, ale není to zrovna nejlevnější záležitost. Možná je to divné, ale ráda se občas učím. Hlavně dějepis. Ráda píšu slohovky ve škole na volná témata, možná vám sem nějaké dám. Myslím, že by se ještě pár věcí našlo. Tak tady je trochu ,,málo o mně." Dobrou noc
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Sčítání lidu :)

+1

Komentáře

1 Roxanne Roxanne | Web | 3. března 2012 v 22:02 | Reagovat

Moc hezky napsaný profil :-)
A moc hezká fotka :-)

2 Marky Marky | E-mail | 3. března 2012 v 22:03 | Reagovat

[1]: děkuju :) ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama