Srpen 2012

British fox TÉMA 0.8

30. srpna 2012 v 12:22 | Roxanne |  British fox TÉMA
Tak konečně po dlouhé době! :D..
Minulé témo bylo: ITÁLIE. Článek na toto téma ZDE.
Téma na tento týden je: Recyklace

Recycle-logo_large

Fimo

27. srpna 2012 v 12:04 | Roxanne
Ahoj :)..
Poslední dobou zase víc dělám z fima a tak článek o něm :D..
Kdyby jste pak chtěli vědět ještě něco písněte pod článek a jestli to budu vědět ráda odpovím do článku :)..
Klick na celý článek

how to: Water Nail

17. srpna 2012 v 12:01 | ~ petris. |  For girls: Nehty
ahoj..strašně se omlouvám za neaktivitu.. ted sem pořád někde pryč.. a tedkon taky jedu pryyč.. takže takhle .. no aale když už se ozývám tak sem hodím tutorial na vodové nehty.. už sem to zkoušela a je to krásný :) 100% DOPORUČUJI

Končím s blogováním

9. srpna 2012 v 12:00 | Marky |  News
Tohle je úplně můj poslední článek, pokud se to tak dá nazvat. Končím s blogováním. Mám pro to své důvody, ale ten hlavní důvod je ten, že nemám skoro vůbec žádný čas a když ho mám, tak ho rozhodně nechci trávit na počítači! Za chvíli začně škola a potom přijímačky, koncerty, učení,.. No bude toho dost, takže bych to nestíhala... Doufám, že se vám moje články aspon trochu líbily. Určitě sem někdy zabrousím, ale už jenom jako čtenářka.
Mějte se tu hezky.
Vzkaz pro ostatní adminky... Pokud to tu chcete udržet na živu, pište sem nějaké články, jinak to tu nemá cenu!Trochu Anglie :)

9. srpna 2012 v 11:21 | Marky |  Other
Mňamka :D Hned bych si dala... To nahoře vypadá jako lentilky, ale nejsou to lentilky :D Takže nemám ponětí co to je :D Ale vypadá to dobře :)


Fashion kritika

9. srpna 2012 v 0:01 | Marky |  For girls: Fashion
Tohle dost zkritizuju, jediný co se mi na tom líbí je snad tužka na oči :D
takovýhle typy mobilů se mi nelíbí. Rtěnka má dvinou barvu, ale vážně, dokážete se představit, že by ste tohle nosili celej den na rtech? Já teda ne, já si na pusu dávám maximálně lesk, takže bych rtěnku ani nesnesla... :D Kabelka není nejhorší, ale na kabelky nejsem, takže taky se mi nelíbí. Boty, ty sou takový obyčejný, neříkám, že sou hnusný, ale nejsou ani hezký, prostě takový střed. A ty šaty nebo jestli to je tílko a sukně, to nevim, ale jsou otřesný. ten zip u tý sukně není vůbec hezký a jsou prostě celkově obyčejný, prostě se mi nelíbí.
Pokud se vám to líbí, tak mě nekritizujte, každýmu se líbí něco jinýho. Ale komentáře uvítám :)


LOH 2012

8. srpna 2012 v 12:42 | Barčáá |  Other
Ahoj:) dlouho sem přemýšlela co napsat za článek. už to mám!:D. .. Je přeci olympiáda:)):D:D..
Koukáte na ni?:D.. já jo, protože česká televize je děsně chytrá:D.. www.loh.cz - vytvožila tehle kanál kde dávaj všechno:D.. a to se mi moooc líbí!:) já na to koukám dooost často:D.. koukala sem na gymnastiku, tenis, volejbal, beachvolejbal, skoky do vody, vodní slalom, veslování na skifu, atletika, synchronizovaný plavání, plavání, badminton a tak dále:D:D koukala sem vážně na hodně sportů:D..
Za to musim čt pochválit, protože je to fakt výborný:)):D..
Na we♥it sem našla pár obrázků tak se kouknetě ↓↓


Šatičky :)

8. srpna 2012 v 0:01 | Marky |  For girls: Fashion
Stejný šaty, akorát v bílém bych brala na svoji vlastní svatbu a nebo i klidně na maturiták. Jsou prostě úžasný, nádherný... :)
Ale i jednu vadu to má.. Jsou těžké, četla jsem to na internetu, to vzadu, je to prý náročný na nošení.. Pokud opravdu nekecaj, tak je ta modelka (nebo jestli to není modelka?) dobrá, že se udržela a ještě k tomu na podpatkách.
Ale pro krásu se musí trpět, že děvčata? :) :D To asi známe všichni... :D Trhání oboči, různý depilace, epilace a co já vím co ještě... :D


Zdravá svačinka :D

7. srpna 2012 v 0:01 | Marky |  For girls: Be fit :)
A jsem zase u toho jídla :D Moje oblíbené téma :D Ty obrázky jsou docela dobrá inspirace, ale mělo by cenu se s tím dělat, když to bude ani ne za pět minut sněděné? Není to zbytečná práce? Někde jsem četla, že když si hezky nazdobíte jídlo, jako třeba takhle, tak se vám to bude líp jíst a sníte toho mín? No s tím, že se toho sní mín, tak jim nevěřim, ale že se to bude jíst "líp" tak to už jo... Přece hezky udělané jídlo se jí líp, než když to je jentak naházený na talíři. No řekněte, dali by ste si radši tohle nebo to jentak poházený po talíři?
Neříkám, že si tohle máte udělat k obědu, ale ke svačině nebo třeba ke snídani (ale trochu ve většim množství...) A hned budete mít lepší pocit, že jste pro sebe udělali něco dobrýho... :) Ještě si k tomu párkrát zacvičit a bude to.

Můj cucflek a já

6. srpna 2012 v 0:01 | Marky |  Naše knižní názory

Obálka titulu Můj cucflek a já

Asi před dvěma rokama na vánoce jsem od své kamarádky dostala knížku s názvem Můj cucflek a já. Napsala ji Ilona Einwohlt. Je to vlastně německá knížka, ale musim teda říct, že je to dost dobrá knížka... Nejen že to má děj, ale i tam jsou nějaké návody... Četla jsem ji asi pětkrát... :D Dokonce ji četla moje skoro dvacetiletá sestra :D
A já jsem holka, co čte JENOM romány, protože mě nic jinýho nebaví... :D Takže asi sem začnu dávat recenze různých románů.

Ale už ted můžu doporučit vešchny nížky od Lenky Lanczové. Píse strašně hezké romány! :) Ale bohužel všechny, které byly dostupné u nás v knihovně mám přečtené a co jsem měla doma, tak ty už taky a znám je nazpamět :D