Listopad 2012

Dieta? Ne díky! :)

30. listopadu 2012 v 11:08 | Marky |  Naše poezie,prózy,slohy
V dnešní době už je, dá se říct úplně obvyklé, že i desetileté holky drží diety, kvůli tomu, že jsou tlusté a přitom to ani není pravda... Horší je, když celé dny nic nejedí, to je ještě horší než kdyby měl člověk nadváhu, to pak může skončit dost blbě... Ale zase lidi s naadváhou mají hodně diabetes, no takže to potom výjde nastejno.. Bulimie a anorexie je nemoc, řekla bych 50% předevšim děvčat, možná i více.. Je taky možný, že zato někdo fakt nemůže, tak to je potom jasný, že musí být v péči doktorů.. Nebo se pletu?
Rada: Lepší nejíst tolik sladkýho, protože co divim v dnešní době, tak se ani nemůžu divit, jak jsou děti v České republice obézní.. A hlavně pohyb.. Ze začátku málo a potom více.
Zase jsem pletu něco jinýho, ale když jsme byli na dovolené na Slovensku, tak na každym rohu, bylo vidět lidi, jak běhaj... A v Česku..? Ani ťuk.. V dnešní době už i desetiletý děti maj notebooky a další takový věci o kterých nemám ve svých patnácti letech ani ponětí.. Rodiče jim koupí skoro cokoli, jen aby měli jejich dětičky všechno a to je potm dost špatný.. Jsou pak strašně rozmazlený! A to já nesnáším! Docela smutný, co?
Možná by si chtělo vyjasnit pojem anorexie a bulimie, protože hodně lidí neví, co znamená co.. Přiznám se vám.. Mně se to občas tak splete.... :D
Anorexie i bulímie souvisí a poruchou příjmu potravy, ale není to vlastně stejný. Což asi víte..
U bulímie se člověk přejídá a pak se jde schválně vyzvracet, stručně řečeno. Může to být i trochu jinak, ale myslím, že tohle jsou nejčastější případy...
Anorexie je něco, kde se může skončit smrtí, protože dochází k odmítání potravy, prostě celé dny nic nejedí.. A když se na to příjde, tak potom dlouholetá léčba a v tom horším případě, no však víte..
Na netu je plno informací, takže pokud tě to zaujalo a chtěl/a by si se dozvědět víc, tak stačí zadat do vyhledávače jeden z těchto "názvů" a nebo pokud by jste o de mě chtěli nějaký rozsáhlejší článek o tom?
Do komentářů můžete napsat svoje názory, prostě to, co "máte na srdci"...


Nestidím se říct, že bych s chutí snědla všechny kousky... :D :)

Soutěž o design!

29. listopadu 2012 v 21:07 | Roxanne |  Competitions
Tak a pořádá se soutěž o design! :). Jak se zapojit, jaká jsou pravidla, ukázky layoutů.. To vše v celém článku! :)

Nail tutorial 1.3

29. listopadu 2012 v 8:26 | Marky |  For girls: Nehty
Tentokrát moje vlastní výroba... :D Takže to co vidíte, je můj výtvor... :D No přece se musím pochlubit... :D Časem jich sem určitě přibyde více... :) Ale jen pokud budu mít čas...
1. Koneček prstu si přejedu bezbarvým lakem a "namočím" co těch třpitek.
2. Cca pět minut počkám až to trchu zaschne a přejedu celý nehet bezbarvým lakem, ale opatrně, aby se to hned nezničilo. Na nezaschnutý bezbarvý lak nasypu trochu, ale fakt trošičku těch třpitek a bude se to hezky třpitit.
3. Počkám až to zase zaschne a přejedu to celý bezbarvým lakem a když budu pořád cítít nějaký nerovnosti, tak se to dá upilovat a nebo pořád dokola lakovat bezbarvým lakem... :D
No snad jste pochopili.... :DLíbí..?
Blend: The Simpson (3x barevná varianta)

28. listopadu 2012 v 17:00 | Puff |  Naše grafika
Tak jsem vytvořila Blend se Simpsonovými :)
Udělala jsem tři barevné varianty, kterápak se vám líbí nejvíce? Mě tmavě modrá, roto jsem jí sem dla jako hlavní obrázek :)

Další varinty v celém článku :)

"Pár" obrázků

27. listopadu 2012 v 6:09 | Marky |  For girls: Fashion

To tričko je bombový...!! :) Ale ty kratasy bych si nikdy na sebe nevzala... Ale jak já pořád říkám, každěmu se líbí něco jiného :)


To je dobrý nápad, pro ty, které nosí čelenky a líbí se jim to... :) Ikdyž na mě by to bylo trošku víc odvážný.. :D Ale zase budu opakovat, každému se líbí něco jiného..


Jsou nádherný :) Dá se říct, takové obyčejné, ale v obyčejnosti je krása..! :) Ale jak říkám na skoro každé šaty.. Ještě tak na to postavu mít.. A nebo taky.. Ještě tak, aby to na mě vůbec drželo.. :D To je ten hlavní problém u mě.. Ale to se taky pořád opakuju.. :D

Jaký na všechny ty obrázky máte názor? Líbí se Vám a nebo se Vám naopak nelíbí? :)První semifinále

26. listopadu 2012 v 8:00 | Puff |  Competitions
Tak přátelé, z minula vás zbylo šest. Kdopak se dostane do druhého semifinále, po kterém již bude následovat finále? :)
To záleží jen na vás a na vašich hlasech! :) V tomto kole vypadnou dva soutěžící ;)

2) Roxanne - so-creative.blog.cz
3) Michelle - badstories.blog.cz
4) CatWoman - hedusvighova.blog.cz

FACEBOOK

25. listopadu 2012 v 19:33 | Puff |  About site :)
Někdo z vás si už nejspíše všiml, že tu nějakou dobu máme facebook.
No, pro ty, co stále nevědí o této novince našeho blogu píšu tento článek.
Všechn vás tímto prosím o LAJK, ať se to tam rozjede! :)

facebook icon

Proč lajknout? Budete mít všechny důležité věci pod kontrolou. Budete vědět o novinkách a dozvíte se i věci ze zákulisí. A budeme jako stránka aktivně přidávat i různé obrázky, citáty a tak podobně :))

LAJKUJTE, KOMENTUJTE, SDÍLEJTE

Velice nás tím potěšíte a určitě vám tam rádi uděláme i reklamu :)

Mandrage- Disco Mockba

25. listopadu 2012 v 16:57 | Marky |  Music!♥
Nikde jsem pořádně nemohla najít tuto písničku nahranou jinak než na koncertě a konečně se mi to povedlo. Ikdyž je fakt, že na koncertě zní úplně jinak... :D
Je škoda, že včera se neumístili ve Slavíkovi, ale co se dá dělat, že? Třeba přístě..? :)
HOT or NOT 1.0

24. listopadu 2012 v 16:44 | Marky |  For girls: Fashion
Minulé HOT or NOT dopadlo takto..:
HOT: 8
NOT: 2

Pro nové HOT or NOT hlasujte tady dole v anketě a zde, tedy v komentářích můžete vyjádřit i svůj názor.. ;)
PS: omlouvám se za zdržení..

Písnička týdne 12

24. listopadu 2012 v 2:09 | Marky |  Music!♥
Možná jste si už také všimli, že se mi líbí písničky od Simple plan... Mně se od nich hlavně líbí klipy... :D :) Ale tuhle písničku jsem si oblíbila hned poprvé, když jsem jí slyšela... Co si o ní myslíte..? Líbí se vám? :)
Co by se vám líbilo, kdybych sem přidávala třeba za písničky, ale i třeba celkově za články..? Vaše názory nebo kritika mě nikdy neurazí, spíš budu ráda a pokusím se to změnit.. :)

Simple Plan - Can't Keep My Hands Off You