Dieta? Ne díky! :)

30. listopadu 2012 v 11:08 | Marky |  Naše poezie,prózy,slohy
V dnešní době už je, dá se říct úplně obvyklé, že i desetileté holky drží diety, kvůli tomu, že jsou tlusté a přitom to ani není pravda... Horší je, když celé dny nic nejedí, to je ještě horší než kdyby měl člověk nadváhu, to pak může skončit dost blbě... Ale zase lidi s naadváhou mají hodně diabetes, no takže to potom výjde nastejno.. Bulimie a anorexie je nemoc, řekla bych 50% předevšim děvčat, možná i více.. Je taky možný, že zato někdo fakt nemůže, tak to je potom jasný, že musí být v péči doktorů.. Nebo se pletu?
Rada: Lepší nejíst tolik sladkýho, protože co divim v dnešní době, tak se ani nemůžu divit, jak jsou děti v České republice obézní.. A hlavně pohyb.. Ze začátku málo a potom více.
Zase jsem pletu něco jinýho, ale když jsme byli na dovolené na Slovensku, tak na každym rohu, bylo vidět lidi, jak běhaj... A v Česku..? Ani ťuk.. V dnešní době už i desetiletý děti maj notebooky a další takový věci o kterých nemám ve svých patnácti letech ani ponětí.. Rodiče jim koupí skoro cokoli, jen aby měli jejich dětičky všechno a to je potm dost špatný.. Jsou pak strašně rozmazlený! A to já nesnáším! Docela smutný, co?
Možná by si chtělo vyjasnit pojem anorexie a bulimie, protože hodně lidí neví, co znamená co.. Přiznám se vám.. Mně se to občas tak splete.... :D
Anorexie i bulímie souvisí a poruchou příjmu potravy, ale není to vlastně stejný. Což asi víte..
U bulímie se člověk přejídá a pak se jde schválně vyzvracet, stručně řečeno. Může to být i trochu jinak, ale myslím, že tohle jsou nejčastější případy...
Anorexie je něco, kde se může skončit smrtí, protože dochází k odmítání potravy, prostě celé dny nic nejedí.. A když se na to příjde, tak potom dlouholetá léčba a v tom horším případě, no však víte..
Na netu je plno informací, takže pokud tě to zaujalo a chtěl/a by si se dozvědět víc, tak stačí zadat do vyhledávače jeden z těchto "názvů" a nebo pokud by jste o de mě chtěli nějaký rozsáhlejší článek o tom?
Do komentářů můžete napsat svoje názory, prostě to, co "máte na srdci"...


Nestidím se říct, že bych s chutí snědla všechny kousky... :D :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Sčítání lidu :)

+1

Komentáře

1 foryougirls foryougirls | Web | 30. listopadu 2012 v 14:47 | Reagovat

Máš krásný Lay:)

2 Andy, Canthis Andy, Canthis | 3. prosince 2012 v 19:07 | Reagovat

souhlas!!! ;D taky bych je všechny snědla!!! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama