Stylový vstup do 15 narozenin

23. listopadu 2012 v 11:07 | Marky |  Naše poezie,prózy,slohy
Zrovna ted ležím v posteli s notebookem položeným na peřině. Je mi mizerně. Šíleně mě bolí hlava.. Nojo chřipka... Co by se dalo čekat? Takový počasí úplně lákalo ke "chřipkové epidemii" Dozvěděla jsem se, že u nás ve třídě nás taky moc nebylo. Pomalu to skolilo půlku třídy. Jen 15 "dětí" z 27. Nic moc, co? A já mezi nima... :D Achjo, mě už tak nebaví ležet v posteli... :D
Je fakt, že každý si ztěžuje, jak je to strašný ve škole, ale doma je to ještě horší.. Jenom ležet a nic nedělat, protože na nic není nálada, teda jen v tom případě, že je člověku opravdu špatně... Což mně je... :D A toho dopisování, už jen hrůza na to pomyslet... A ty úkoly... Ach bože, nemám šanci to stihnout... :D A to sem teprve na základce v posledním ročníku... Jen když si představím, že přístí rok půjdu někam dál, nejspíš na gympl, pokud se tam dostanu, což bych dost chtěla.. Tak toho bude pořád víc a víc... No možná víte, jedna naše redaktorka by mohla vyprávět... Možná víte jaká... :D Třeba máte vlastní zkušenosti..?
Jaký byl přestup ze základní školy na střední? Jak jste to všehno zvládali..? :) A jak daleko jste dojížděli? Prostě se pochlubte "zkušenostma" :D :)
Zrovna ted mám puštěný film Nezapoměn na mě, už ho vidím asi po třetí, je to fakt kásný film, silně doporučuju..!! :) A pokud jste hodně "přecitlivělý" tak si připravte kapesníčky... :D
Už mě z toho koukámí do notasu bolí oči, takže pro dnešek končím a pro ty, co se válejí taky doma, kvůli nemoci, tak se brzy uzdravte... :D A pro ty, co letos budou maturovat, tak hodně štěstí..!! :) Pááni, proč mě to ted napadlo..?
A tohle jsem přesně psala v den svých narozenin, ikdyž jsem ještě oficiálně nepatřila mezi redakorky... :D
Zítra to je přesně měsíc, kdy jsem měla narozeniny... :D


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama