Mandrage

23. prosince 2012 v 2:14 | Marky |  Music!♥
Mandrage je ČESKÁ hudební skupina, která se zabývá spíš rockem no a možná taky popem.. Skládá se z pěti členů a to... Vít Starý, Pepa Bolan, Mates Vorda, František Bořík a Michal Faitl.

Přezdívka Michala je Coopi. Ve skupině hraje na baskytaru a ted mu je 26 let, nemýlím- li se..


Nevím proč, ale když jsem byla na jejich prvním koncertě, tak sem z něho nemohla sputit oči... :D

Mates Vorda hraje na bicí.. :) Je mu 22 let. Je spoluzakladetelm skupiny Mandrage..
Ááá a ted můj milovanej Víťas... :D :) Jak už jsem se zminovala, jeho celé jméno je Vít starý. Jedna taková zajímavost je ta, že jeho otec hraje v jedné hudební skupině s otcem Matese. To se přiznám, že jsem ani nevěděla, ale to bych měla, když je tak zbožnuju, nebo ne? :D Nikdo není bez chybný! :) A abych nezapomněla, tak mu je 23? Teda myslím.. :D


No není roztomilej? :D :)
František je takovej "blázínek" :D Prostě tu skupinu dělá takovou zajímavou. Co jsem vždycky viděla, tak jak hraje na klávesy- keyboard, tak on u toho dělá takový kravinky, ale je to prostě sranda a mně se to líbí.. :)A nakonec Bolan :) Jo, tak to je borec.. Na koncertě si klidně sundá tričko, ikdyž není nejtepleji.. A taky taková zajímavost... Má zelené oči jako já. Toho jsem si opravdu všimla na jejich koncertě a ted nekecám..! :) A je mu 36, pokud se nemýlím, ale mýlit se, je lidské. :)
A už odpoledne se můžete těšit na trochu rozsáhlejší článek, který se taky týká Mandrage, ale tentokrát to bude z jejich koncertu..! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama