Leden 2013

Skvělá dekorace :)

10. ledna 2013 v 11:25 | Marky |  For girls: Ostatní
Ale to není blbej nápad.. :) Když jsem byla menší, tak sem vždycky nevěděla, co bych už z papíru udělala, ale tohle mě nikdy nenapadlo. Zkusím to udělat jako dárek sestře, protože se jí to do pokoje bude celkem hodit.. :D A pak vám napíšu a možná dám i fotku, jak se mi to povedlo... :)


Postup vidíte v obrázku a já bych sama ani nevěděla, jak to mám napsat... :D :)Fixy+ tři holky= špatná kombinace :D 2

9. ledna 2013 v 5:57 | Marky |  Naše fotky,kresby,výtvory
Možná si pamatujete článek z minulého týdne.... :D Tak tady je pokračování... :P
PS: kamarádčiny ruce :D :P

Vše, co potřebujete vědět o řasenkách

8. ledna 2013 v 15:00 | Puff |  For girls: Líčení
Představím ti pár řasenek, respektivehlavně kartáčků a řeknu ti, na co je kartáček dobrý.
1. Hřebínkový kartáček

- Nevytváří objem ale krásně odděluje jednu řasu po druhé. Lehce se s ní dostaneš až ke kořínkům řas.
2. Zhuštěný kartáček

- Kartáček je s větším množství vláken, který se hodí pro jemné řasy, jelikož je načechrá a dodá jim patříčný objem. U těchto kartáčků se můžete setkat ale s mnohými nedostatky, třeba se na kartáček začne přichytávat větší množství řasenky a řasy tím pádem budou nehezky slepené!
3. Jemné štětinky

- Kartáček který asi všichni znají. Je lehce zatočený a obsahuje malé a jemné štětinky, které se nejvíce hodí na spodní řasy, které krásně prodlouží. Vrchní řasy mají ale občas tendenci se slepovat, ale řasy krásně prodlouží.
4. Plný kartáček

Tento kartáček oči krásně tvaruje- dodá řasám skvělý tvar. Na spodní řasy mě přijde moc velký, takže se s ním špatně pracuje na spodní linii. Pro vrchní řasy je ideální, pokud máš řasy, které mají tendenci se rovnat. Krásně je totiž natvaruje a zatočí.
5. Rovný kartáček

Tenhle kartáček u mě vítězí na celé čáře. Velké plus je, že absolutně neslepuje řasy! Krásně se s ním manipuluje i na spodních řasách. Viditelné prodloužení dosáhnete hned poprvní, maximálně druhé vrstvě, a jsou krásně oddělené. Štětinky se také výborně dostanou až ke kořínkům.
Takže, můj favorit je rovný kartáček, používám ho denně. Dalším bodem je také náplň v řasence, takéna ní záleží, ale největší váhu přikládám kartáčku. Já řasenku vybírám jednoznačně podle kartáčku! A co ty?

Připomínka FB

7. ledna 2013 v 18:35 | Puff
PROSÍME VŠECHNY O LAJK.

Bleskovka

7. ledna 2013 v 6:03 | Marky |  Competitions

Po delším SONB přišla na řadu kratší soutěž, a to bleskovka. No, ale konec keců a rovnou na věc... :D

1. Jsi tady poprvé?
2. Líbí se ti tady?
3. Pokud se ti tady nelíbí, co by jsi tady změnil/a? :)
4. Jak se dneska máš?
5. Jsi teď na počítači, notebooku, mobilu nebo na něčem jinym? :D
6. Co by si chtěl/a na diplom?

Beru všechny odpovědi na diplomy a 14.1. je tady zveřejním, takže vaše odpovědi beru do pátku, do 11.1. :)

Barevné sirky :)

6. ledna 2013 v 1:08 | Marky |  Awesome pics
:)


Barevný sirky jsem v životě ještě neviděla, ale od těd, je rozhodně chci! :DAch to pololetí..

5. ledna 2013 v 12:12 | Roxanne |  About redactors!
Ahoj. Áno, ano, ano já vím, že jsem zde už chvilku nebyla, ale poslední dobou jsem na blog nebyla úplně naladěná. Do budoucna se budu víc snažit, ale určitě jste si všimli, že už nastalo to hrozné šílentví jménem pololetí. Zrovna včera byl
536185_337615106352267_2049646579_n_large
opravdu vtipný den. Měli jsme pouhých šest hodin, ale ve škole nám stihli zadat pět testů, zkoušení, domácí úkoly a velký projekt. Už se úplně hrozím toho, jak to bude vypadat v budoucnu.. No nicméně jsem se rozhodla trochu zabrat a tento víkend bude ve znaku učebnic. Vlastně se chci jen naučit matiku a fyziku.. Hi hi jen.. Ve fyzice jsem opravdu stracený případ no a v matice mi to skládání zatraceně zvláštních rovnic prostě nejde! Ách jo..
A po těch krásných prázdninách je ták kruté, když mi v šest zazvoní budík! O né :D. Člověk si dva týdny vyspává dvanáct hodin a pak najednou crr, crrr, crrrrr. Je to prostě děs běs a pokud i vy chodíte do školy, tak určitě zažíváte to samé.
Ale já už přestanu fňukat a jo a jo :D! Tenhle blog už je starý přes rok, což je neuvěřitelně fajn! :) Už ho tu vedeme jen tři, ale články tu jsou pravidelně a pár vás sem i chodí :). Zrovna se mi v hravě rýsuje jedna soutěž a menší projekt, kde by jsme na british-fox mohli zveřejňovat vaše články na dané téma. Ještě to všechno domyslím, proberu s Puff a Marky a uvidíme :). V lednu snad ještě pár těch článků přidám, ale v únoru jich bude víc! :)).. No tak já vám ještě opožděně přeju Happy new year a mějte s hezky! Ahoj vaše knihomolka Roxannne.

Písnička týdne 18

5. ledna 2013 v 11:09 | Marky |  Music!♥

Solo pro Kristýnku

4. ledna 2013 v 13:15 | Marky |  Naše knižní názory
Tato kniha, mimochodem je opět od Lenky Lanczové, vypráví hlavně o patnáctileté dívce jménem Kristýna. Jako každé dítě, no spíše už takový dospívající, má nějaké problémy. Vyřeší je tak, že uteče z domu. Hlavní důvod je ten, že se její rodiče rozvádějí a ona to nemůže snést. Jejímu bratrovi to už řekli dávno, ale jí to řekli, až když byli skoro u konce...
...Usla ve vlaku a probudil ji až nevrlý průvodčí. Musela vystoupit, ale nevěděla, kam má jít, protože vlak jel až za dlouho dobu. "Ustlala" si na lavičce, ale začali ji tak trochu otravovat tři vandráci. Nebavila se s nimi, proč taky? Po nějaké době se zakouká do Šimiho, je to samozřejmě jeden z těch tří kluků....
... Nečekaně "zdrhla" a dostala se k tetě do Nížan. Vlastně to nebyla její teta, ale její prateta, dá- li se to tak nazvat. Nějakou chvilku si tam pobude a zakouká se tam do Martina, se kterým začně chodit, teda aspon to tak vypadá, protože si dají pusu a Kristi není proti. Jenže pak jde s Martinem na jednu diskotéku a uvidí tam Šimiho. Je jí jasné, že ho má ráda. Odběhne z diskotéky... Náhle se políbí se Šimim a vše uvidí Martin a je mu to jasné. Kristi je vlastně ráda... :)
Jsou to takové kousky z knížky, kterou jsem nedávno četla. Můj názor na ní je samozřejmě kladný. :) Sice jsem si ji musela koupit, ale to mi nevadí...


Co vy a knížky? Čtete rádi? :)Chutná svačinka :D

3. ledna 2013 v 5:09 | Marky |  For girls: Ostatní
Ještě jsem to nezkoušela, ale plánuju to vyzkoušet o letních prázdninách s kamarádkou, to zas bude bordelu...... :D
Popis máte v obrázku, tak snad je to pochopitelný... :)

Jdou takhle podobně udělat i třeba čokoládové nebo karamelové lízátka. Postup je jednoduchý.
Na čokoládová lízátka si dáte rozehrát čokoládu a dáte do ní třeba trochu másla (líp mi to tuhne) a potom to nalejete na alobal a dáte do toho nějakou tyčku, aby jste to měli jak držet, logické co? :D Nechá se to ztuhnout, rychlejší to je, když se to dá do ledničky a nebo do mrazáku...
A s karamelovými lízátky to je úplně stejný, akorát se místo čokolády udělá karamel... :)