Ohlédnutí za rokem 2012

25. ledna 2013 v 9:12 | Marky |  Naše poezie,prózy,slohy
To sem si zase na sebe vymyslela něco úžasnýho... :D Bude celkem zábava zavzpomínat na vše, co jsem zažila, ale zase na druhou stranu... Ne bude to jen zábava.... :D


První co se mi asi vybaví jsou koncerty a (školní) výlety a exkurze a venek s mým boučkem. :D :) Můj první koncert roku 2012 byl 23. 6. A víte, proč si to pamatuju tak přesně..? No ano, hráli tam Mandrage a taky jsem tam potkala jednoho kamaráda... :) A druhý koncert byl 7. 12. - Nejlepší koncert, co jsem zatím zažila, doufám, že takových bude letos víc, protože teď je člověk v těch nejlepších letech, aby si užíval!!! :)


Školní výlet byl asi nejlepší zatím ze všech, možná proto, že jsme byli skoro všichni na jedný chatce a dělali jsme tam takový kravinky, že kdyby je někdo věděl, tak nás od tamtud rovnou vyrazí a taky jsme hráli flašku, prostě best výlet..!! :) A o exkurzích se třídou ani nemluvím, vždycky se něco stane, že je strašná sranda, třeba posledně se kluci odpojili tak, že je tam pak museli hledat :D


A výlety s rodinou.. :) Ty jsou taky dobrý, ale trochu mě štve, že sestra už je dospělá, tak s náma moc nejezdí- logika, co? :D Aspoň, že na dovoleno s námi jela.. :)


Druhý co si asi vybavím je škola. Ano škola, čtete dobře. Už teď mi je úzko při tý myšlence, že za nějakou chvilku budu muset odejít a jít pryč, ale vím, že nejsem sama.. :) Nejvíc mi budou chybět určitý lidi v tý třídě a oni vědí kteří to jsou.. Ty různý projekty, referáty co jsme prožili, udělali a hlavně kolik zábavy u toho bylo.. :)


Třetí věc, která mě k tomu napadne je asi všechno ostatní? :) Myslím, že jsem tady toho už řekla dost, takže pokud by jste chtěli pokračování, tak si napište, jinak to tady nebudu rozepisovat :)
No a takhle plynul rok 2012 a teď tu je rok 2013 :)
Takže hodně štěsí těm, co budou maturovat, dělat zkoušky na vysoké škole, dělat přijímačky na střední a vysoké školy a další důležité zkoušky a nebo třeba přijímací pohovory, jestli se jim tak říká.. :) Prostě hodně štěstí VŠEM!!! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ~ Hannie S. ツ ~ Hannie S. ツ | 10. února 2013 v 15:56 | Reagovat

Úžasný článek!  :-). Máte pěkný blog!  ;-)
Koukám, taky se vám smazaly články za tenhle měsíc?  Mě taky a už mám blogu.cz dost...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama