Když se všechno sype

15. března 2013 v 15:29 | Marky |  Naše poezie,prózy,slohy
Achjo, proč to všechno musí být tak složitý? Od šestý třídy se s kamarádkama těšíme, že v deváté třídě pojedeme do Anglie a teď to příjde a oni najednou, že nepojedou.. U jedný to chápu, zrovna teď na tom nejsou finančně dobře, takže na ní se se vůbec nezlobím.. :) Ale ta druhá... Né že bych se na ní zlobila, to ne, ale štve mě... Nejdřív řekne, že pojede a pak najednou, že ne, že nemají peníze, ale já moc dobře vím, že je to nesmysl, protože její sestra může jet a letět kamkoli a rodiče jí to platí... Takže jsem kvůli tomu prořvala pár nocí... :D Ale ještě doufám, že to výjde.. :)


Nedávno jsme měli jet na koncert, lístky jsem koupila a ona najednou, že nepojede... Takže vyhozený prachy, protože sama bych fakt nejela. Mohla říct aspoň důvod, ale takhle? "Promiň, ale já na ten koncert jet nemůžu..."
Nevim jestli má takový rodiče, že jí to potom zakážou, ale tak ať to neslibuje a tak.. Pak to celkem mrzí, já jí to snad udělala jednou a to s bruslením, protože jsme byla nemocná...
Znáte to taky..? Ten pocit, když se na něco strašně moc těšíte, až se vám chce brečet a najednou se vám chce brečet, že nemůžete?
Začínám mít depku z toho, že budu dělat přijímačky a protože znám svoje slabiny, tak proto jsem vynervovaná už teď, ale to není vůbec dobrý... Achjo, co mám dělat....?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama