Problémy 21. století 1. část

22. března 2013 v 0:25 | Marky |  Naše poezie,prózy,slohy
Tak je jasné, že každý na toto téma bude mít jiný názor, však dyť je to správně. :) A taky jsem ještě chtěla říct, že se toto téma dá pojmout úplně z jiných stran, než tady dneska budu psát. A tohle všechno jsou jen mé názory.. :)


Největší problém číslo jedna je podle mě to, že rodiče kupují dětem už třeba v deseti letech notebooky, počítače, luxusní mobily a já nevím co ještě. Vzpamatujte se, já to ani ve svých letech pomalu neznala. Jasně chápu, v dnešní době, kdo nemá mobil a takový ty kraviny, tak je úplně mimo. No a?! Já svůj první mobil dostala až v 11 letech a byla jsem spokojena. Bylo mi úplně jedno, že to byl celkem křáp... :D A teďka mám druhý letefon, ale jen díky tomu, že se mi tamten rozbil... :D
Ale tohle všechno závisí jen a jen na rodičích, kdyby to dětem nekupovali, tak by to neměli, protože peníze nerostou na stromě. Nojo, hold dnešní svět žije elektronikou..


Problém číslo dvě je obezita a diabetes a když se zamyslím, tak to je spojené s problémem číslo jedna. Polovina lidí co znám, tak první věc kterou udělají, když příjdou ze školy, je ta, že si zapnou počítač, konkrétněji facebok. Neříkám, že je facebok nějaký špatný, ale vysedávat u počítače a jen být na fb není vůbec, ale vůbec dobrý. Co si místo toho aspoň zacvičit a nebo se jít projít? Málem bych zapomněla.. Někdo za takovéhle problémy nemůže.. :)


Pokračování příště :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama