Problémy 21. století 2. část

29. března 2013 v 15:32 | Marky |  Naše poezie,prózy,slohy
Možná mi nebudete věřit, ale dalším problémem je samota a šikana, posmívání. Opravdu nechápu ty typy lidí, který se posmívají a nebo dokonce šikanují děti, které jsou něčím odlišné od nich. Dyť oni sami nejsou dokonalý. Nikdo není dokonalý a je to pravda a nespraví to ani tuna makeupu! No a co, tak někdo nosí brýle a nebo má rovnátka, co je na tom tak špatnýho? Znám spoustu lidí, kteří mají rovnátka a brýle. Brýle mám taky, sice je nenosím, jen doma, ale rodiče mi koupili čočky, tak nosím je, ale uvědom te si, že každý na ně peníze nemá. A někomu brýle a rovnátka dokonce sluší..! :)Teďka si říkám, že jsem na první místo měla zařadit nezaměstnanost a finanční krizi. Ale co, tak je to až tady.. Za zadluženost státu si můžou sami politici a všichni tam ve vládě. Máme státní dluh jak něco a příjde mi nesmyslný, aby se to počítalo i na novorozeně, které určitě žádný dluh nemá. Tam ve vládě mají všichni stašně vysoký platy, o kterých si mi, obyčejní lidé, můžeme jen nechat zdát. A za co je vlastně platí? Za to, že tam jen sedí a třeba ani to? Jako promiňte, ale tohle je úplná kravina..... Kdysi jsem v rádiu slyšela, že Zeman řekl, že bude nějakou část svého platu dávat na státní dluh, ale už nevím kolik to je, ale když jsem to počítala, tak by to nevystačilo ani na půlku. No uvidíme, jak to bude.
Nezaměstnanost v dnešní době je strašná.. Ale zase když si tak říkám, tak ono je práce celkem dost, ale lidi jsou liní jít pracovat. Tím myslím pracovat rukama. No jasně, nedivím se jim, ale pořád lepší, než sedět doma, ne?


Jelikož mi je 15, tak jsem se scháněla po nějaký brigádě, protože nějaký peníze by se šikly, to si nebudeme vymlouvat, to snad každýmu. Ale pro mě, jako pro 15 leto holku ve 21. století je to nemožný, pokud nemám někde nějaký známí.
Pokud vás třeba napadne, o čem bych mohla ještě psát, tak pište pište, budu ráda.. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama