Duben 2013

Co do kabelky?

30. dubna 2013 v 15:00 | Pufflie |  For girls: Ostatní
Co do kabelky?!?


Nápady?

27. dubna 2013 v 18:26 | Marky |  News
Myslím, že už jste si všimli, že to není tolik článků, jak bývalo.. Bohužel mi nějak nevychází čas na psaní a myslím si, že se to moc nezmění. Každopádně od blogování neodejdu. Baví mě psát, tak proč přestávat? Říkala jsem si, že se spíš zaměřím na lepší články, než jsem psala doposud. Když se podívám, co jsem psala, tak minimálně polovina je o ničem.
Pod tento článek můžete psát i svoje návrhy, co by se vám líbilo, abych psala. Tím pádem to bude bavit i vás. :) Samozřejmě budu, teda spíš budeme rády, když napíšete, co se vám tu líbí a naopak i nelíbí.
Těšíme se na vaše návrhy, připomínky a kritiky.

Písnička týdne 34

27. dubna 2013 v 10:24 | Marky |  Music!♥
Snad se vám bude líbit.. :) Tuhle skupinu jsem si oblíbila začátkem února a tuhle písničku taky... :D


test: jak se učíš?

25. dubna 2013 v 15:00 | Pufflie |  For girls: Ostatní
Jak se naučit na test ?

. . bioligie, matika, fyzika, IVT, čeština, zemák, dějepis, angličtina, němčina, ruština, francouzština, španělština, občanka, výtvarka, hudebka, tělocvik . . Předměty které tě obklopují ve škole, ale i ve veolném čase!

1. Učiš se více než hodinu před písmenkou ?
- ANO/ NE

2. Vadí ti při učení hluk či hlasy jiných lidí ?
- ANO/ NE

3. Učíš se denně ?
- ANO/ NE

4. Učíš se víc doma, nebo až ve škole ?
- ANO (doma) / NE (ve škole)

5. Píšeš si taháky ?
- ANO/ NE

6. Učíš se spíš večer, nebo odpoledne ?
- ANO (odpoledne) / NE (večer)

7. Učíš se sama, nebo s kamarády ?
- ANO (s kamarády) / NE (doma)

8. Dokážeš se při učení pořádně soustředit ?
- ANO/ NE

VÝSLEDKY:
- teď si spočítej, kolikrát jsi odpověděl/a ano*

0-3x

Jsi s píš typ, který se více učí při zvucích (třeba při oblíbených písničkách) a nic zbytečně nehrotí. Co se stane, když se jedna písemka nepovede ? Nevadí. Pokud se ale potřebuješ něco opravdu naučit, tak ti dám nějaké návrhy, se kterými se ti to příště povedé lépe! Pokud ti nevadí se učit při zvucích, doporučiju ti si pustit třeba nějaký film jako relaxační doplněk k učení. Pozor! Nepouštěj si film, který jsi ještě neviděla, protože pak ti to nedá a bude tě to svádět k plnému soustředění ne na sešit, ale na film! Naopak si pusť něco, do dobře znáš a budeš jenom vnímat zvuky z filmu nebo seriálu. Pokud se naučíš velkou část za chvilku, dej si pauzu na oddych a chviličku se na ten film nebo seriál podívej, což tě odreaguje a můžeš se pustit zpět do pokračování v učení.

4-6x
Sedíš u učení u několik hodin před písemkou, ale u stolu si nic pořádně nemůžeš zapamatovat ? Udělej si trochu pohodlí. :) Stůl přijmi jako odkladnou plochu a roztáhni si učení na postel. Ale pozor abys neusla, to se ti taky může stát. ;D

7-8x
Pro tebe je asi nejlepší způsob učení u stolu, v klidu, bez sebemenšího zvuku, žádné rozptýlení, pouze učneí. Ale přesto si dej chvíli pauzu. Zajdi si pro jídlo, v klidu se najez, udělej si čas nebo si nalej něco k pití a tím si to učení alespoň trochu zpříjemníš. Můžeš se taky trochu zkusit rozptýlit tak, že třeba se neuč pořád na jednom místě. Zkus to třeba i v obývacím pokoji, nebo třeba na okně, kde na tebe bude svítit slunířko a hned budeš mít příjemnější atmosféru. Dobrá rada: sedni si tak, aby ti sluníčko nesvitílo přímo do obličeje, buď se otoč, nebo si vezmi sluneční brýle. ;)

Typ: žvýkání při učení pomáhá k sousředění. *
A kde je napsané, že se musíš učit jenom doma, sama ? Zajdi si s kámoškama nebo kámošema do kavárny, učení je hend lépe, když jsi v přítomnosti dobrých lidí. Určitě je to daleko lepší, než se učit sama.. Dej si i dortík, horkou čokoládu nebo kafíčko, hned to půjde líp. ))

Ps: nezapoměň te si dát sešit do tašky, můžete si to ještě zopáknout před testíkem.

Udělej si z košile šaty!

23. dubna 2013 v 15:00 | Pufflie |  For girls: Fashion
Tumblr_ly3upgsmyp1rno35uo1_500_large
Z nudné košile ^.^ -> parádní šatičky :)*
Je to vážně jednoduchý , jsem živý důkaz toho , že to jde. ;D Podle mě je to moc pěkný. *-*

Přijímací zkoušky

21. dubna 2013 v 13:57 | Marky |  News
Všichni, co jdou zítra a v úterý jako já, dělat přijímací zkoušky, tak přeju hodně štěstí, ať se vám to vyvede co nejlíp :)
A kam se hlásíte? Já jsem zvolila gymnázia, protože nevím, kam jinam bych šla... :D :)

Debilní kecy matek

21. dubna 2013 v 7:40 | Marky |  Other
Tak tohle snad viděl úplně každý... :D Ale musím říct, že takovýhle kecy moje mamka nemá.. Naštěstí....!! :D


A určitě se podívejte ještě na BONUSOVÁ VIDEA... :D

Písnička týdne 33

20. dubna 2013 v 6:20 | Marky |  Music!♥
Poslední dobou mám menší depku, takže neposlouchám nic jinýho, než takovýhle typy písniček, takže co se taky dá očekávat..? :D

Jak na drdol

18. dubna 2013 v 15:00 | Pufflie |  For girls: Vlasy
Drdol se v poslední době hodně nosí, hlavně když je léto. I celebrity neodolali a udělali si ho. Viděla jsem ho u Miley Cyrus, Beyoncé, Jenifer Lopez, Kristen Steward, Seleny Gomez a i Rihanny, určitě jich je více. Ani já neodolala;D

Z tohoto obrázku to jistě pochopíte.))
_b4_e7_b0_ed_b8_d3_b8_ae_large1. rozčesané vlasy vytáhněte nahoru
2. obtočte kolem ruky
3. do stran vpíchněte sponky
4. jestli vám moc nedrží, zkuste přidat gumičku
. . nebo to celé zkus od začátku, mně se to taky nepovedlo na první pokus.
5. drdol je na světě! .)

Pár tipů: kolem obvodu drdolu uvaž mašli
z drodolu vytáhni pár pramínků (můžeš je natupírovat)
pro větší objem drdolu použij 'drátěnku' jako vycpávku (pomůcka na donut bun)

Doufám, že jsem Vám alespoň trochu pomohla')

Dokonalé řasy

16. dubna 2013 v 15:00 | Pufflie |  For girls: Líčení
Jak na dokonalé řasy, s krásným objemem, správnou délkou a bez žmolků. .
Toužíš po takových, ale tvůj boj s řasenkou přináší trochu jiné výsledky ?
- jen čti dál a získáš jednoduchý manuál - jak na to :)
Tumblr_lxe1lka4nv1r9gbi8o1_400_large
1. trik ZVĚTŠOVACÍ ZRCÁTKO:
Líčíš se u stolního zrcadla, které má na jedné straně normální zrcátko a na druhé zvětšovací ? Tak přesně to použij, díky němu, uvidíš při nanášení řáasenky všechny žmolky a šmouhy.

2. trik ' ODLÍČENÍ BEZ ODLÍČENÍ ':
Řasenka se nanáší až nakonec, po make-upu / pudru (zvírazní řasenku a lépe na oči chytně) ale i po stínech a linkách. Jenže, co když jsi to s tou řasenkou trochu přehnala a teď hrozí, že se budeš muset celá odlíčit ?! Nic není ztracené. ;) Vezmi si čistý papírový kapesníček (aby nepouštěl cucky-chloupky), opatrně ho přidrž mezi vrchními a spodními řasami a několikrát mrkni. Uala ! Přebytečná řasenka se nalepí na kapesník. :) Slepené řasy také můžeš rozdělit kartáčkem na řasy. Nemáš-li ho u sebe, použij zkus jemně použít hřebínek na obočí nebo obyčejné párátko. Kartáček si můžeš sama vyrobit, protože řasenka vydrží max. půl roku ale vyměň jí každý 3 měsíce, starší řasenka by tvým očím neděala dobře. Až příště řasenku doděláš, schovej si kartáček a pečlivě ho umyj (aby nebarvil). Chce to jedno vypraní mýdlem a pak odličovacím mlékem. Až se tak stane, tak ho nezapomneň při každé úpravě řas vyčistit !

3. trik OPTICKÝ KLAM:
Potřebuješ si trochu pohrát s velikostí nebo nebo tvarem očí ? S řasenkou se dá ještě víc čarovat, než bys čekala:
- pro efekt větších očí nanes řasenku více na spodní řasy, tím je opticky zvětšíš.
. . ale počkej až jedna vrstva zaschne, pak můžeš další.
Jestli máš oči moc blízko u sebe, protáhni si řasy na vnější straně a nanes na ně více řasenky. Tím upoutáš více pozornosti sem a oči se budou zdát dál od sebe.
Trápí-li tě hodně úzké nebo zapadlé oči, použij na spodní řasy bílou řasenku nebo si nalič (normální kteropu používáš) více řasenky na spodní řasy než na horní.
4. trik NEZKAŽ TO:
Při nanášení řasenky pohybuj štětečkem ze jedné strany na druhou a přitom projíždějte všemi řasami (pěkně chytnou a obalí se ze všech stran. Během dne, můžete řasy zdokonalovat suchým katáčkem (více krok 2). Pokud chcete řasy natočit nahoru, použijte kleštičky na řasy. Mám je doma ale moc je nepoužívám, při koupi dejte pozor na cenu, radši si připlaťte na nějaké kvalitní. :)

5.trik KONTROLA PŘED ODCHODEM:
Možná jsi s výsledkem spokojená, ale teprve za několik hodin zjistíš, že mám rozmazanou řasenku na tváři nebo pod obočím. Jak je to možné ? Zaschlá řasenka se ti určitě nerozmaže, šmouhy jsis tedy musela udělat když jsi ji čerstvě nanesla. Poté, co se nalíčíš, se s odstupem několika pár minut znovu zkontroluj, jestli se ti řasy někde dodatečně neoptiskly!


1356219-8-1330953724966_large
Tak doufám, že jsem vám alespoň trochu pomohla. Pár rad jsem posbírala na takových těch 'dívčích stránkách'. Ale celý jsem napsala já. Tak při kopírování nezapomneňte na zdroj. Psala jsem ho asi 40 minut. ;D