Květen 2013

Pár dní v Anglii

31. května 2013 v 2:56 | Marky |  Naše poezie,prózy,slohy
Nedávno, jak už jsem tady psala, sem byla se školou v Londýně a okolí. Strašně jsem si to tam užila, hlavně v autobuse a potom se dvěma spolužačkama v rodině. Ale i některé památky nebyly k zahození. Hlavně London eye. Bohužel pršelo a nebylo tak skvělý počasí, aby se toho vidělo hodně, ale i tak se mi to líbilo. Trochu mi vadilo, když jsme někam šli, že nám prohledávali batohy. Chápu je. Je to kvůli bezpečnosti, ale prostě mi to vadí, taková já jsem.

(Na začátek chci říci, že více jak polovina fotek jsou focené za chůže, takže jsou nic moc a když se nešlo, tak jsem zase spěchala... :D )

Co je nového?

24. května 2013 v 11:55 | Marky |  About redactors!
Za poslední dobu se toho docela dost změnilo. Nevím, jestli mám jen já takový pocit, ale zdá se mi, že se tak nějak chovám rozumněji. Úspěšně jsem zvládla přijímačky na gymnázium. Jak asi víte, tak se dávají dvě přihlášky a jak naschvál jsem se dostala na oba dva gymply, pak jsem měla pěkný dilema. Nakonec jsem se rozhodla, tak doufám, že to bylo správné rozhodnutí. :)
Minulý měsíc jsem měla dva koncerty, kde jsem hrála na keyboard a klavír. Asi mi nebudete věřit, ale z takových "akcích" jsem byla vždycky vyklepaná, ale tentokrát jsem se těšila a tréma šla stranou. Začínám si uvědomovat, že začátek docházení do ZUŠ byl jen z donucení rodičů, ale jak se mi změnil učitel, tak mě to strašně chytlo a hrozně mě to baví a většinu svého volného času hraju. Mrzí mě, že kdybych chtěla, a jakože budu chtít pokračovat, tak učitel už tam asi nebude a dostanu zase někoho jinýho, ale to se uvidí časem.

Anglie - Londýn a okolí :)

12. května 2013 v 13:34 | Marky |  News
Konečně jsem se dočkala a v pondělí do pátku jedeme se školou do Anglie, přesněji do Londýna a tak kolem.. :)
Během května se můžete těšit na článek, ve kterém budu popisovat celý ten týden.
Když budu upřímná, tak se mi tam ani nechce, protože tam jedu sama, vlastně s jednou spolužačkou ze třídy, ale tu zrovna moc nemusím, ale zase na druhou stranu se strašně těším. :) Blbý je, že jedeme až nějak kolem jedný hodiny, takže budeme psát písemky z matiky, občanky a dějáku a z dějáku mám být ještě zkoušená... Mám tam jen jednu známku a všichni minimálně sedm... :D
Nenechám si přece celý týden pokazit jen kvůli písemkám, hlavně kvůli tý k... na děják. :D :)

Písnička týdne 36

11. května 2013 v 0:00 | Marky |  Music!♥
Po dlouhé době zase jedna písnička od skupiny Mandrage. Jestli jste pravidelní čtenáři, tak víte, že tuhle skupinu přímo miluju a kecy ostatních jsou mi úplně jedno. :)
Tohle je nová písnika, která bude i na nové desce, jmenuje se Na dlani. Strašně jsem si jí oblíbila. Jestli se líbí i vám, tak to nevím, ale můžete komentovat. :)


Vaše nápady

9. května 2013 v 20:13 | British - fox |  About site :)
Tady je místo jen a jen pro vás. Pište sem svoje názory. Co tu chcete, co se vám líbí a nelíbí a podobně. Prostě vše, co vás napadne. :)

HOT or NOT 1.3

9. května 2013 v 20:03 | Marky |  Blog
Nastává menší změna. Po éře věcí s tématikou Anglie přichází na řadu osobnosti. Začínám Pepou Bolanem, který je kytarista a zpěvák ve skupině Mandrage. :)

A minule to dopadlo takto:
HOT: 18
NOT: 1

Hlasujte a pište svoje návrhy, koho sem dát! :) :D

Rychlá příprava

7. května 2013 v 9:15 | Marky |  For girls: Ostatní
Určitě si každý rád ráno pospí, jenže pak nestíhá a přece kvůli tomu nepříjde pozdě? Já si taky ráda pospím, obzvlášť, když chodím spát až ráno, ale to už je můj problém...
Nejlepší je si nastavit budík třeba o pět deset minut dřív, než máte stávat. Já to tak dělám léta a řeknu vám, je to skvělý. Vždycky se aspoň trochu proberu a nebo si otevřu okno a potom ještě hurá na chvíli do postýlky.
Vylezu z postele a rovnou ji ustelu. Vezmu si na sebe oblečení, které jsem si večer připravila, ale nejdířv se nastříkám deodorantem.
Moc nechápu ty lidi, co si nejdřív vyčistí zuby a pak jdou teprve snídat. Fuj, hnus.... Na tom jídle se nedá ani poznat, co to vlastně je. A ještě vůbec nechápu ten typ lidí, co nesnídá. Jasně, někdo na to prostě nemá chuť, to já taky, ale je to pořád lepší než nejíst a celý den být bez základního jídla. No, ale tohle je každýho věc.
Po snídani hurá do koupelny. Vyčistit zuby, opláchnout obličej studenou vodou. Krásně to probírá. A z koupelny hurá do pokoje, teda pokud nemáte líčidla v koupelně.
Sednu ke stolu, namažu obličej krémem, protože mám hrozně suchou kůži a po ránu se vždycky celá loupu.. Vezmu řasenku a napatlám si ji na řasy a nesmám zapomenout natřít si pusu. Vezmu naušnice, klíče a ještě svůj pokoj zahrnu do oblaku vůně svojí voňavky a už pádím do školy.
Asi sem blázen, ale ráno mám přesně rozvrhnutý, mám přesně čas, kdy dělám to a to.

6:35 mi zvoní budík
6:50 vstávám z postele, pouklízím si pokoj a oblíkám se
6:59 jdu do kuchyně snídat
7:10 pádím do koupelny
7:22 líčím se a dodělávám poslední úpravy :D
7:34 vyrážím do školy


Písnička týdne 35

4. května 2013 v 14:19 | Marky |  Music!♥
Řekla jsem si, že se než na písničky zaměřím spíš na takovýhle věci, jako hraje Patrick. Ale musíte uznat, že hraje opravdu báječně :)Tipy na snídani

2. května 2013 v 4:14 | Marky |  For girls: Ostatní
Dřív jsem si ke snídani dávala takovou jakousi klasiku... Chleba se sýrem, chleba se šunkou, rohlík s máslem... A už mi to úplně přestalo chutnat...
Přesnídávka a piškoty... Mňam.. :)
Toustový chleba, trochu tvarohu a zase přesnídávka
Toustový chleba, máslo a marmeláda

Toustový chleba a nutela, sice to je sladší, ale proč si jednou za čas neosladit život?
A nebo si prostě něco upečte a to si pak druhý den dejte ke snídaniNedávno jsem přišla na takovou mňamku... Na dno a okraje misky se dají piškoty, na to se dá trochu bílého jogurtu, na to se položí jahody a zase se to přikreje piškotama a na to se dá už víc toho jogurtu a na to se dá želatina. Nazvala jsem to vitamínová bomba :D Tohle rozhodně doporučuji vyzkoušet, je to fakt strašně dobrý. :)