Co je nového?

24. května 2013 v 11:55 | Marky |  About redactors!
Za poslední dobu se toho docela dost změnilo. Nevím, jestli mám jen já takový pocit, ale zdá se mi, že se tak nějak chovám rozumněji. Úspěšně jsem zvládla přijímačky na gymnázium. Jak asi víte, tak se dávají dvě přihlášky a jak naschvál jsem se dostala na oba dva gymply, pak jsem měla pěkný dilema. Nakonec jsem se rozhodla, tak doufám, že to bylo správné rozhodnutí. :)
Minulý měsíc jsem měla dva koncerty, kde jsem hrála na keyboard a klavír. Asi mi nebudete věřit, ale z takových "akcích" jsem byla vždycky vyklepaná, ale tentokrát jsem se těšila a tréma šla stranou. Začínám si uvědomovat, že začátek docházení do ZUŠ byl jen z donucení rodičů, ale jak se mi změnil učitel, tak mě to strašně chytlo a hrozně mě to baví a většinu svého volného času hraju. Mrzí mě, že kdybych chtěla, a jakože budu chtít pokračovat, tak učitel už tam asi nebude a dostanu zase někoho jinýho, ale to se uvidí časem.


Prostě jsem chtěla, aby mi koupili kytaru, a tak mi to teda rodiče koupili. Nejdřív jsem na ni hrála a pak zase nehrála. A teď? Snažím se učit všemožné a pořádně hrát, aby to neznělo, jak od úplného začátečníka, který ani neví, kde jaký ton je.
Když se podívám na sebe, tak z venku jsem se asi ani nezměnila, ale uvnitř ano. Sice zůstávám introvertem, který je radši sám, ale to mi nevadí.

Další věc, na kterou jsem pyšná je ta, že jako jediná ze třídy se dokážu postavit jedné huse od nás ze třídy, kdy musí být vždy po ní. Jak pískne, tak všichni skáčou.
Asi polovina novinek ode mně, ale aspoň si vyleju srdce. Možná se vám to tak nezdá, ale mně ano. Pro introverta jako jsem já je tohle psaní lepší než cokoli na světě. :)
Proč mám pocit, že mi někdo docela dost upravuje články?!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama