Pár dní v Anglii

31. května 2013 v 2:56 | Marky |  Naše poezie,prózy,slohy
Nedávno, jak už jsem tady psala, sem byla se školou v Londýně a okolí. Strašně jsem si to tam užila, hlavně v autobuse a potom se dvěma spolužačkama v rodině. Ale i některé památky nebyly k zahození. Hlavně London eye. Bohužel pršelo a nebylo tak skvělý počasí, aby se toho vidělo hodně, ale i tak se mi to líbilo. Trochu mi vadilo, když jsme někam šli, že nám prohledávali batohy. Chápu je. Je to kvůli bezpečnosti, ale prostě mi to vadí, taková já jsem.

(Na začátek chci říci, že více jak polovina fotek jsou focené za chůže, takže jsou nic moc a když se nešlo, tak jsem zase spěchala... :D )


Nejezčí z památek byl asi Tower Bridge. Sice jsem ho viděla už na několika fotkách, ale ve skutečnosti to bylo prostě jiný. Takový hezčí.
Nejlepší bylo, když jsme byli na Tower of London, tak jsme šli do takové věžičky nebo jak to mám nazvat a byly tam úzké točité schody a tak jsme dělali kravinky a prostě jsme z těch schodů do místnosti "skočili" a byl docela dost pěknej kluk. A smál se nám a my se smáli s ním. A když jsme byli poto venku, tak jsem si fotila nějaký ten dům a nevšimla jsem si, že tam stojí ten samý kluk. Myslel si, že ho fotím, tak mi udělal na fotku takovou "pozičku". Prostě sranda no. :D

(Jo, tak to jsou borci.. Nesmějí se smát, ale musím vám říct, že když jsme tam byli, tak se usmál a ani se mu nedivím, protože to, co se dělo bylo strašně vtipný)

Potom bylo taky dobrý, jak se s námi "bavili" Francouzi, ale vůbec jsme si nerozumněli, protože Francouzsky neumíme a oni zase neuměli anglicky. Jeden z nich na mě něco začal mluvit a já takový.. "Do you speak English?" A on na mě koukal tak já "No tak asi ne" My strašnej výtlem.


V rodině to taky nebylo k zahození. Já a dvě spolužačky jsme byli u jedné moc milé paní s manželem a jejím synem. Docela mě mrzí, že jsme ráno odjeli a v devět večer jsme se vrátili zpátky k té rodině, takže jsme si vůbec nemohli povídat a něco se dozvědět.
Nejhorší byly noci v autobuse. Nedělá mi problém spát v autě, ale v autobuse to je pro mě prostě nemožný a hlavně strašně nepohodlný.


Viděli jsme hodně památek a náramně jsem si to užila a vůbec nelituju, že jsem jela :)

(Jídelna, kde se natáčel Harry Poter, nevím jak se to správně píše, tak mě omlvute, když to bude špatně)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliška Eliška | E-mail | Web | 1. června 2013 v 18:14 | Reagovat

tak to ses měla krasné fotky :-)).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama