Rychlá příprava

7. května 2013 v 9:15 | Marky |  For girls: Ostatní
Určitě si každý rád ráno pospí, jenže pak nestíhá a přece kvůli tomu nepříjde pozdě? Já si taky ráda pospím, obzvlášť, když chodím spát až ráno, ale to už je můj problém...
Nejlepší je si nastavit budík třeba o pět deset minut dřív, než máte stávat. Já to tak dělám léta a řeknu vám, je to skvělý. Vždycky se aspoň trochu proberu a nebo si otevřu okno a potom ještě hurá na chvíli do postýlky.
Vylezu z postele a rovnou ji ustelu. Vezmu si na sebe oblečení, které jsem si večer připravila, ale nejdířv se nastříkám deodorantem.
Moc nechápu ty lidi, co si nejdřív vyčistí zuby a pak jdou teprve snídat. Fuj, hnus.... Na tom jídle se nedá ani poznat, co to vlastně je. A ještě vůbec nechápu ten typ lidí, co nesnídá. Jasně, někdo na to prostě nemá chuť, to já taky, ale je to pořád lepší než nejíst a celý den být bez základního jídla. No, ale tohle je každýho věc.
Po snídani hurá do koupelny. Vyčistit zuby, opláchnout obličej studenou vodou. Krásně to probírá. A z koupelny hurá do pokoje, teda pokud nemáte líčidla v koupelně.
Sednu ke stolu, namažu obličej krémem, protože mám hrozně suchou kůži a po ránu se vždycky celá loupu.. Vezmu řasenku a napatlám si ji na řasy a nesmám zapomenout natřít si pusu. Vezmu naušnice, klíče a ještě svůj pokoj zahrnu do oblaku vůně svojí voňavky a už pádím do školy.
Asi sem blázen, ale ráno mám přesně rozvrhnutý, mám přesně čas, kdy dělám to a to.

6:35 mi zvoní budík
6:50 vstávám z postele, pouklízím si pokoj a oblíkám se
6:59 jdu do kuchyně snídat
7:10 pádím do koupelny
7:22 líčím se a dodělávám poslední úpravy :D
7:34 vyrážím do školy

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš rád/a jahody? :)

Ano
ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama