Červenec 2013

Filmy, které mě zaujaly

24. července 2013 v 21:45 | Marky |  Naše filmové recenze
Za prázdniny jsem zhlédla několik filmů, které se mi líbily, ale jsou i takové, které se mi nelíbily a nedokoukala jsem je ani do poloviny. Film mě musí zaujmout v první polovině, a když mě nezaujme, tak prostě smůla.
Mám ráda filmy, které jsou romantické, takové ty, které jsou jako z pohádky. Sice to jsou takové slaďáky, které mě nutí nad tím přemýšlet. Ale samozřejmě se kouknu i na jiný typ filmu.
Filmem pro léto 2013 u mě jednoznačně vede Dál, než se zdálo. Nutí mě přemýšlet, jestli je opravdu tak těžké vydržet lásku na dálku a co všechno se pro to musí obětovat.

Co ta holka chce
Co ty jsi za číslo
Eurotrip
Hledá se chůva
Chceš mě, chci tě
Kamarád taky rád
LOL (2012)
Méďa
Něco jako komedie
Nezapomeň na mě
Prci, prci, prcičky - Školní sraz
Rande měsíce
Samec
Studentka ro(c)ku
The Last Song
Válka blogerek
Velký maturitní mejdan
Zbouchni mě!
Zbouchnutá
Zkažená mládež

Zkus mě rozesmát

Projekt British-fox

19. července 2013 v 13:47 | Pau ♥ |  Blog
Ahoj.
Vymyslela jsem takový projekt,který by se jmenoval British Fox - Project.
Chcete nás podpořit?

Umísti si ikonku na blog:


A podpoř naši facebookovou stránku:
British Fox


Adminka ♥ Pau

19. července 2013 v 13:25 | ♥ Pau |  About redactors!
Ahoj.Jsem bývalá adminka Simča,na tomto blogu se ale budu přezdívat Pau.Chtěla jsem psát články,ale zapomněla jsem heslo.Marky mi ho poslala přes e-mail.

Tak a moje záliby jsou různé,třeba tancování,zpívání,hudba,rodina,příroda atd.Jsem ráda že jste si přečetli článek.Potěšil by komentář. Usmívající se

Konec nekonec :)

6. července 2013 v 13:29 | Marky |  News
Možná jste si už všimli, že tu není moc článků. Nemám moc čas a když ho mám, tak nesedím u počítače, jak většina dnešní mládeže. Takže já osobně "končím". Je to v uvozovkách, protože když budu mít náladu a čas, tak nějaký článek napíšu.
Tak se mějtě hezky, s pozdravem Vaše Markéta :)

Začalo to nevinně 4. část

5. července 2013 v 4:21 | Marky |  Naše povídky
Trochu jsem se zatřásla a schoulila jsem se do klubíčka, protože mi byla zima a deku jsem ještě neobjevila. "Je ti zima?" Zeptal se mě. "Lhala bych, kdybych řekla, že mi je teplo." Sakra, proč musí mít tak krásný úsměv? Z tašky vylovil mikinu, podal mi ji a posadil se ke mně na postel. Zazvonil mi telefon. Usmála jsem se, protože mi volala moje nejlepší kamarádka ze základky, se kterou jsem si minimálně půlku cesty esemeskovala. Bohužel jsme se museli rozdělit a jít každá na jinou školu do úplně jiného města. Jsem ráda, že ji mám. "Ahoj Loli" Na začátku jsem asi trochu přeháněla, tak špatný jméno nemám, Loliana je horší jméno, ale na jméně nesejde. "Ahoj Sim" "Promiň, ale teď se to moc nehodí, zavolám ti zítra, ano?" Dobře, tak se měj hezky a určitě zavolej." "Dobře, tak páá a sladké sny zlato." "Děkuji, tobě taky broučku" No jo, to bychom nebyli my, abychom si neříkali takhle. Maty se na mě podíval "Kamarádka anebo tvoje přítelkyně?" Kamarád... Ani jsem to nedořekla "Ty si myslíš, že jsem lesba?" "Podle rozhovoru to tak vyznělo." "Co posloucháš cizí rozhovory?" A usmála jsem se. "Já jsem neposlouchal, ale nedalo se to přeslechnout." Oba jsme měli úsměvy od ucha k uchu. "Tohle byla jen moje nejlepší kamarádka ze základky." "Takže nikoho nemáš?" "Jestli se nepočítá můj růžovej méďa, kterého jsem nechala doma, tak ne." Dali jsme se do hlasitého smíchu. "Jdu pro deky, už bychom měli jít spát. Je pozdě." "Dobře, chceš pomoc?" "Ne, to je dobrý, ale díky." Zase se na mě usmál. Bože, proč se musí pořád tak usmívat? Nedá se to vydržet. Nejradši bych ho políbila, ale to nemůžu. Přišel zpátky do pokoje. " Chceš radši teplejší deku?" "Mně je to jedno." "Já jen, aby ses celou noc neklepala zimou, to bych tě potom musel jít zahřát." On snad se mnou flirtuje, pomyslela jsem si a ta myšlenka se mi moc líbila. "Tak mi dej radši tu teplejší." Připravila jsem si postel, zatímco byl Maty v koupelně a sundala jsem si kalhoty, ve kterých bych nemohla spát. Nesnáším ten pocit, ani ponožky nemůžu mít. Maty přišel jen v trenkách a tričku, které si stejně potom sundal. Zhasnul a zalezl pod peřinu. "Dobrou noc Simi." "Dobrou Maty." A šlo se spát. Stejně jsem nemohla spát, pořád jsem musela myslet na něho…