About redactors!

Adminka ♥ Pau

19. července 2013 v 13:25 | ♥ Pau
Ahoj.Jsem bývalá adminka Simča,na tomto blogu se ale budu přezdívat Pau.Chtěla jsem psát články,ale zapomněla jsem heslo.Marky mi ho poslala přes e-mail.

Tak a moje záliby jsou různé,třeba tancování,zpívání,hudba,rodina,příroda atd.Jsem ráda že jste si přečetli článek.Potěšil by komentář. Usmívající se

Co je nového?

24. května 2013 v 11:55 | Marky
Za poslední dobu se toho docela dost změnilo. Nevím, jestli mám jen já takový pocit, ale zdá se mi, že se tak nějak chovám rozumněji. Úspěšně jsem zvládla přijímačky na gymnázium. Jak asi víte, tak se dávají dvě přihlášky a jak naschvál jsem se dostala na oba dva gymply, pak jsem měla pěkný dilema. Nakonec jsem se rozhodla, tak doufám, že to bylo správné rozhodnutí. :)
Minulý měsíc jsem měla dva koncerty, kde jsem hrála na keyboard a klavír. Asi mi nebudete věřit, ale z takových "akcích" jsem byla vždycky vyklepaná, ale tentokrát jsem se těšila a tréma šla stranou. Začínám si uvědomovat, že začátek docházení do ZUŠ byl jen z donucení rodičů, ale jak se mi změnil učitel, tak mě to strašně chytlo a hrozně mě to baví a většinu svého volného času hraju. Mrzí mě, že kdybych chtěla, a jakože budu chtít pokračovat, tak učitel už tam asi nebude a dostanu zase někoho jinýho, ale to se uvidí časem.

Zdravím..

11. března 2013 v 21:45 | Roxanne
Hi, ahoj, čáo!
Jak se všichni máte? Vím, že sem vůbec nechodím a fakt děkuju Marky, díky které to tu pořád jede :)..
No nicméně sem zse začnu chodit.. Alespoň trošku víc. Zrovna teď mám prázdniny a zkusím přednastavit pár těch článků. Teď se ale dostávám k dalšímu problému.. O čem mám psát?
Nevím jestli to víte, ale mám ještě svůj vlastní knižní blog, a pak ještě grafický blog s kamarádkou, ale tam je jasné o čem psát. Knihy a grafika.. Ale vždy když se podívám sem, tak ve mě zeje nemalinká prázdnota :D
Nicméně jsem se trošku zamyslela a pár věcí mě napadlo..
!Rozhovory! vybrala bych si dvě, tři blogerky a s těmi udělala rozhovor
!Diskuse! vybrala bych nějaké snad zajímavé téma a pomocí komentářů by se diskotovalo
!????!

Piště klidně další nápady! Budu ráda za všechny! :)

Ach to pololetí..

5. ledna 2013 v 12:12 | Roxanne
Ahoj. Áno, ano, ano já vím, že jsem zde už chvilku nebyla, ale poslední dobou jsem na blog nebyla úplně naladěná. Do budoucna se budu víc snažit, ale určitě jste si všimli, že už nastalo to hrozné šílentví jménem pololetí. Zrovna včera byl
536185_337615106352267_2049646579_n_large
opravdu vtipný den. Měli jsme pouhých šest hodin, ale ve škole nám stihli zadat pět testů, zkoušení, domácí úkoly a velký projekt. Už se úplně hrozím toho, jak to bude vypadat v budoucnu.. No nicméně jsem se rozhodla trochu zabrat a tento víkend bude ve znaku učebnic. Vlastně se chci jen naučit matiku a fyziku.. Hi hi jen.. Ve fyzice jsem opravdu stracený případ no a v matice mi to skládání zatraceně zvláštních rovnic prostě nejde! Ách jo..
A po těch krásných prázdninách je ták kruté, když mi v šest zazvoní budík! O né :D. Člověk si dva týdny vyspává dvanáct hodin a pak najednou crr, crrr, crrrrr. Je to prostě děs běs a pokud i vy chodíte do školy, tak určitě zažíváte to samé.
Ale já už přestanu fňukat a jo a jo :D! Tenhle blog už je starý přes rok, což je neuvěřitelně fajn! :) Už ho tu vedeme jen tři, ale články tu jsou pravidelně a pár vás sem i chodí :). Zrovna se mi v hravě rýsuje jedna soutěž a menší projekt, kde by jsme na british-fox mohli zveřejňovat vaše články na dané téma. Ještě to všechno domyslím, proberu s Puff a Marky a uvidíme :). V lednu snad ještě pár těch článků přidám, ale v únoru jich bude víc! :)).. No tak já vám ještě opožděně přeju Happy new year a mějte s hezky! Ahoj vaše knihomolka Roxannne.

Už jsem zase tu! :)

14. listopadu 2012 v 20:09 | Roxanne
Ahoj všem! :)
Po pár letech jsem se tu zase ukázala! :)) Vím, že jsem tu opravdu dlouho nebyla, ale zrovna se řeší čtvrtletí a učitelé jsou jako posedlí.. Sbírají známky, jako nějaké trofeje :D.. Takže se pořád učím a učím :D. Ne že bych se teď už učit nemusela, ale pevně doufám, že trošku míň :).
Chci moc poděkovat Marky, bez které by tento časopis nebyl to, co je! :). Přidává článek skoro každý den a je prstě fajn!
A Puff tu vede to krásné SONB takže holky moc díky, že sem ještě píšete!
Nezbylo nás tu moc, ale třeba se sem zase časem nějaké nové redaktorky přidají..
A víte co? Už v PROSINCI bude slavit BRITISH FOX jeden rok!! Tak tu pak čekejte nějakou soutěž nebo tak ;).. Něco snad vymyslím a zorganizuji.. Nečekejte nic tak skvelého jako Sonb, ale něco jako velká bleskovka by být mohla ;))..
Tumblr_mcx0okzhzz1rckhq3o1_400_large

Zpátky k vám :)

26. září 2012 v 12:57 | Marky
Ahoj, tak jsem se rozhodla, že se k vám zase vrátím... :D Tak by to chtělo novej životopis nebo snad ne...? Od března se toho hodně změnilo... Tak konec keců a du na věc... :)

Puff? ... Yeh, puff

18. července 2012 v 22:49 | Pufflie
Zdravím :) Jsem Puff. Chcete-li celým jménem, tak Pufflie de Baty. Byla jsem přijata do řad redaktorek magazínu British-fox a tímto článek bych se ráda představila... :)
Co o sobě prozradit? Snad jen zmínit několik mých hlavních já :) Doufám, že se vám můj (celkem originálně pojatý) článek bude líbit a potěšíte nějakým tím komentářem :) Článek mi totiž dal celkem zabrat a věnovala jsem mu hodně času... Takže šup šup -> celý článek

New Editor Lumieree

18. července 2012 v 18:48 | Lumieree
Hai. I´am Martina. I´am 18 years old. No! :D Nebojte nebudu vás trápit angličtinou.
Ahoj, jmenuji se Martina a svoje přijmení vám raději neřeknu. A pozor je mi 18 let (28. 5. 94), kdo by to řekl že? :D Někdo jako já dokáže žít ve městě jménem Trutnov. Proslulí tím, že se přes toto město nechá jet na známé Krkonoše. :D Moji kamarádi, mi říkají Marťo, Marťasi a jiná skupina mi buď říká Lumčo a nebo Siunko. To jest ale už mimo.
Co ráda dělám? HM tak to je těžká otázka :) No tak asi, jezdím na kole pokud je ským, poslouchám hudbu, jsem na netu, čtu fantasy knihy, ráda píšu (Tedy se o to aspoň snažím.)

Jujda krynda. Já se nějako rozepsala. No abych to zkrátila. Budu se snažit, psát co nejvíce. Jsem přeci jenom stále učeň a nemám moc času. A zameřím se především na rubriky For Girl a budou to vlasy a péče o ně. A Filmy? Nejvíce to budou asi recenze. Budu ráda, když si přečtete moje články. Potěší mě to.
→ Popřípadě mě najdete TU a nebo TU

Křížovky

23. května 2012 v 6:06 | Roxanne
Tak už jsem vám psala dříve že ráda luštím ale nějak jsem to nerozvedla :D .. Nejraději luštím ty malé nebo větší křížovky v novinách MF Dnes .. Většinou mi tam zbyde už jen pár volnch polí .. Někdy vyplním úlně někdy zase skoro nic prostě jak to přijde :)) .. Když si křížovky kupuju ve svazcíh ( kniha s křížovky :D ) .. Tak mám asi nejraději švédské :D .. Jo není mezitím moc veliký rozdíl ale švédský jsou bzva !!! Vlastním i křížovkářský slovník .. což už víte ale má fakt hrozně moc stran s drobným písmem ;-) . /plně jako u norálního slovníku :)) .. Kterých ale také pár vlastním :)) .. Nejraději luštím u televize nebo když někde čekám ;-) .. Stane se i že si prostě sednu a půl hodiny nebo déle jen luštím dál a dál :D Ale na to poslední dobou tolik času nemáám :-//
Luštíte rádi křížovky ?

Nová redaktorka Miss Sabin

22. května 2012 v 20:03 | Miss Sabin.
Tak ahoj =) Jsem nová redaktorka Sabin. Jsem ráda, že jste mně přijali... mezi vás. Díky. No, ale teď ke mně a.. British Fox.
Něco vám o sobě napíšu =)

Tak křestním jménem jsem Sabina. Mám 12 let (15. 5. 2000) Ráda fotím, maluji, bloguji a nebo si jen čtu =) V září půjdu na gymnázium--do primy (1. ročník =D ) Snažím se být: hodná, úpřímná, zábavná..ale i náladová =) Do British Foxu jsem se přihlásila abych to tady oživila a, protože jsem tady prostě chtěla psát. (Online časopis- vždy jsem chtěla v nějkém psát.) Někdy bych se chtěla stát skušenější blogařkou než jsem teď, ale uvidíme.

Budu tady psát docela často, ale chci aby i můj blog měl články =) Můj odhad na psaní článku: 3-5x za týden. Budu psát do rubrik:. Grafika, Animals, Films, Story, ale můžou se objevit i jiné rubriky. Nejvíce asi budu psát v tomto časopise až o prázdninách..

Tak to bude o mně asi všechno.. tak ahooj Miss S.

Nová adminka VeriseQ

4. dubna 2012 v 20:07 | VeriseQ
Nazdárek :))
Takže já jsem Verča, jako přezdívku užívám jméno VeriseQ a jsem moc ráda, že jsem byla přijata!! ^^ Pro začátek pár informací o mě:

Jméno: Veronika
Věk: 13 let
Oblíbená barva: Zelená
Oblíbené jídlo: Knedlo-vepřo-zelo :D
Oblíbené filmy, seriály: Houbičky, Drž hubu!, Četníci, Četnické humoresky, Comeback, Futurama, The Simpsons, Grifinovi, Teorie velkého třesku, Jak jsem poznal vaši matku, Top Gear..
Zájmy: DnB step, Fotografování, Kreslení (jak tradional tak digital), Hudba
Oblíbené žánry hudby: Metal (především), Drum&Bass (především), Trochu Pop, Trochu Rap, Rock, Punk

Něco o mě:
Takže, jak už jste si mohli přečíst jsem 13-ti letá holčina z Moravy, kamarádská, pohodová, docela spolehlivá. :) Bloguji už 3 roky a 20 dní (přesně :D) a zajímám se o kreslení hlavně tužkami a pastelkami, hodně focení a v budoucnu plánuji jít na nějakou designovou nebo uměleckou školu. Hodně fejsbukuji :D... Kontakty na mě a další odkazy na stránky kde se objevuji (třeba deviantArt) najdete u mě na blogu, ale nebudu ho sem psát, dělala bych mu reklamu a hlavní admince by se to nemuselo líbit ;) Kdo by měl zájem ať mě kontaktuje pod článek. :) Jinak moc ráda poznávám nové lidi!! ;) Abych pravdu řekla nikdo není dokonalý, takže ani já, a přiznám se vám... Mám skoliózu zad. Máš ji taky? Vítej v klubu!! A nosíš korzet na skoliózu? Neváhej a kontaktuj mě, ráda si s tebou popíšu :) (opět více info o tomto na mém blogu) Ale dále také.. Miluji živé barvy. Jsem blázen do křiklavých barev a nějaké doslova s pardonem "vyblité" vybledlé mě netáhnou, ale i tak je na sebe někdy hodím. Samozřejmě že přednost té živější. Když už se motám kolem těch barev za pár dnů jedu ke kadeřnici a nechám si na hlavu barevný melír... A že jaká barva? Jsem plně rozhodnuta pro fialovou :) Snad mi to bude slušet. Abych tu jen nevykecávala, myslím že už toho o mě víte dost, kdo by mě chtěl poznat lépe, ať mě kontaktuje. Teď vám sem dám nějaké mé fotky :) P.S.: Ten duhový pramen není upravený a fotky si neretušuji ;))


No tak snad vám aspoň od fotky přijdu vpohodě a mějte se!! ;)

Nová adminka-Petris

4. dubna 2012 v 15:12 | ~ Petris
aahoj :)
jmenuji se Petra Konopásková. a kámoši mi říkají Petris.
můj blog--> HERE.
ráda kreslím,zpívám,tančím,fotím se,facebukařím,bloguju. :DD no..
chodím nA gympl. a sem z prahy:)
víc kamarádím spíš s klukama než s holkama. holky se mi zdaj někdy větší svině,než kluci:D no a jinak. budu se snažit přidávat do všech rubrik něco. zaručuju,že tu bude každý den nějaký článek odemě. :D a když ne každý den,tak ob den :) doufám,že se mi bude dařit,a že moje články budete rádi číst.
jinak sem usměvavá,náladová,upřímná,HODNÁ.
:) taak ted sem napsala uvod o mě. a jdu přidávat články,čuuus :P:*
+fotky v cč. :)

Redaktorka-didi

24. března 2012 v 13:41 | didi
Ahoj :)
Som na tom nezáleží ale volajte ma didi. Zatím mám
jen 12, ale o mesíc mi už bude 13. Presnejšie 21.4. Som zo
Slovenska, čiže po Slovensky aj rozprávam. Budem písať
do viacerých rubrík, ale najčastejšie asi do "news", "fashion",
"music" a do rubriky "graphic". Možno niekedy napíšem aj do
iných ale to pochybujem :)
Mám hnedé dlhé vlasy a modré oči. Som stredne nízkej postavy-
158cm a všetci hovoria, že som chudá (39kg). Som tvrdohlavá,
ale mám rada srandu. Takisto šport-hokej. Divné ne?! Hudbu
počúvam asi hociakú (cez africké kmeňe hula-hetu) ale oficiálny
žáner bude POP. Nedokážem počúvať len 1-2 interpretov, pot-
rebujem zmenu.. Doma mám 3 zvieratá: korytnačku, ryby a
môjho mladšieho brata. Ráda cestujem, lyžujem počúvam hudbu
a najnovšie sa aj učím robiť grafiku...
Nájdete ma na smiley-island -na mojom domovskom blogu :)
To je vše keby boli dáke otázky kludne sa pítajte :)

redaktorka-Heduš

7. března 2012 v 17:13
Ahoj
Jmenuji se Hedvika
Věk:0 neřeknu
Záliby: čtení,malování,můj pejsek Alan(jen ho častěji brát na procházkuSmějící se) dál už nevím

Můj blog :www.pes.blogerka.cz

Něco málo o mě

Mám černé vlasy,hnědé oči.

Proč budu psát do Animals:Mám ráda zvířata a hlavně psi o nich mám i blog,a nejčastěji sem budu psát o psech,ale budu psát i o jiných zvířatech.Tak doufám že se vám budou líbit mé články . Pá Heduš.

Nová redaktorka-Falki

7. března 2012 v 15:30
Ahoj, jsem nová rederátorka tohohle online časopisu. Doufám že si povedu dobře. :)
Moje zájmy:Ježdění na koni, čtení knih,blogování...V budoucnu se chci stát profesionální blogařkou.
Můj blog: johilka.blog.cz
..........................................................................................................................................
Moje oblíbené filmy televize:Seriál Srdíčko, Nekonečný příběh..No jmenovala bych vám tady toho hodně. :)


Moje heslo:UPlně nově,uplně nová!

L. - profil

7. března 2012 v 6:06 | L.

Posaďte se, vezměte si do ruky kakao, a můžete číst :)

Počet profilů L., 1
Obnovených blogů, 1
Lištiček, 12

:D Né, dělám si legraci :D
Ahoj:) Jmenuju se Lucie, a přezdívka je L. Můžete mě znát taky jako Lucii Fashionovou. ale to bylo moc dlouhé, tak jsem si ji změnila. Můj blog je www.luciefashionova.blog.cz
Mám ráda kapelu The pretty reckles, kde hraje úžasná Taylor Momsen. Tu můžeze znát ze seriálu Gossip girl.
Taky mám moc ráda herečku Ninu Dobrev a tudíž i The vampire diaris. A Paula Wesleyho´)
Ale Iana Somerhaldera taky. Nemůžu říct že není hezkej a skvělej herec, že jo:D
Knížky mám ráda například: Harry Potter, Darren Shan, Demonata, Twilight, Poslední upír, Temné vize, Upíří deníky, Tajný kruh, Čarodějnice z Hex Hall, Emily Strange, Oliver Nocturno, Husí kůže a milion a milion dalších :D
Spisovateké kteří mi jsou sympatičtí: J. K. rowling, Darren Shan, Lisi Harrison a další :D
Dívčí romány? No.., jako moc je ráda nemám :D Jen snad Dívčípartu .´D
Filmy mám ráda například Dívčí parta, twilight, Harry Potter, Zkus mě rozesmát, Pana nebo orel, Kamarád taky rád!!!..
A víte na kolik seriálů se koukám? :D Na všechny tyhle: The secret circle, The lying game, The vampire diaries, Gossip Girl, První krok, Pretty Little Liars.
Blogerky mám ráda: LexiStyle, Roxanne, Ani, Laurinka, Terez. a zase. milion dalších :D
MĚSTA?! Chtěla bych bydlet v New Yorku, na Manhatannu, v Upper East Side ;-) A taky Paříž :´D
Tak..., to by bylo tak nějak stručně o tom co mám ráda :D
Kdyby jste se chtěli na něco zeptat, pište na l.fashionova@seznam.cz !.)
ALOHA ˇˇ
Lištičkama myslím NÁS redaktorky, jen tak pro info :D

Tumblr_m02z6gsl3p1qa7ajjo1_r2_500_large


redaktorka-Amy

6. března 2012 v 19:47 | Amy
|| kliknutím na fotku se zobrazí celá ||


Moje přezdívka: Amy

Věk: 13

Něco o mně:
Ahojky. Jmenuji se Monika, ale tady jsem pod přezdívkou Amy.
Mám ráda hudbu, filmy, grafiku, blogy...to by bylo na dlouho
Ráda jezdím na Skateboardu, ale skákat na něm ještě neumím :P
Miluju cestování, historii, focení, doolenou u moře xD
Tady budu přidávat články hlavně do:

Graphic-protože miluju dělání grafiky
Filmy-skoro pořád koukám na telku
For Girls- ráda radím a dávám sem různé ty obrázky pro nás holkyRoxanne :) profil :)

6. března 2012 v 6:00 | Roxanne
Ahoj :).. Já jsem Roxanne :).. Ještě s L. jsem British fox založila.. Chodím do 8. třídy a mezi mé záliby patří čtení, kreslení, blogaření a tvoření :D.. Také ráda poslouchám písničky a to nejraději One republic, One direction, Mirandu Cosgrove atd.. Je toho opravdu mnoho ;)..
Oblíbených filmů mám také mnoho ale nejhlavnější je asi Harry Potter a Piráti z Karibiku :)..
Knížky taky miluju :).. Ale mezi nejoblíbenější patří sága Harry Potter, dága Darrena Shana, sága Demonat, sága Olivera Nocturna, Dracula a třeba Horrory n doboru noc :D.. Jo prostě miluju ságy a Horrory :D.. S dívčímy romány bych vás hnala :D..
Nejsem moc sportovní tip ale baví mě badminton a ringo :) ..
Mezi mé oblíbené seriály patří i Carly což nebudete znám, Spongebob :D , Zoufalé manželky a tak.. Na ordinaci v Růžové zahradě 2 se také dívám ale to mě tolik nebaví :D.. Jen jsem si na to už zvykla :D..
Jo a taky mám ráda smajlíky a znamení peace :D..
Z fima a korálků také ráda tvořím a možná sem někdy nějaký ten článeček o tom dám :)
Najdete mě také na tomto blogu : dealthyhallows.blog.cz
Tak zatím se mějte ahooj Roxanne

Miss Lentilka - nová redaktorka

5. března 2012 v 21:50 | Miss Lentilka
Ahoj...Jsem nová redaktorka tohoto online časopisu má přezdívka je Miss Lentlka.
Mé pravé jméno je Lenka. Nerada uvádím své datum narození ale je mi 14 let.
Nechci tu dělat reklamu ale můj osobní blog je llenka970.blog.cz.
Tímto rokem už budu blogovat 5 let.

Mám jeden sen a toho chci v žvotě dosáhnou chci se stát slavnou fotografkou.
Proto zde odemne budou hlavně fotočlánky.

Mé zájmy
Mezi mé koníčky a zájmy patří fotografování ,četba, blogování, kresba a tanec..
Miluju strašně Paříž a Londýn.
Mezi mé oblíbené hudební styly patří Pop, hip-hop...
Sport moc ráda nemám ale plavání, lyžování a takovou behací procházkuto mi nevadí

Tak to je asi vše nejsem moc zajimavá ale doufám že vás to alespoň trochu zaujalo :)Yuuka-nová redaktorka :)

4. března 2012 v 13:21 | Yuuka
Eto...Jsem nová redaktorka, takže zdravím všechny, co navštíví tento blog a co si přečtou tento článek. :) Moje pravé jméno ja Kateřina Procházková, ale většinou mě najdete pod přezdívkou Yuuka, pod kterou budu vystupovat i tady. Narodila jsem se 15.6. 1998, takže mám 13 let.

Chodím do osmé třídy a mým snem...huh...mám dva sny, v které věřím, protože jedno z mých oblíbených mott zní: "Nikdy ti není dán sen, aniž by ti zároveň nebyla dána moc jej uskutečnit." Bohužel nevím, kdo tuto větu vyřkl první, a tak vám autora neuvedu.

Co se mi líbí a co ne...
Dám vám sem pár faktů, které byste možná ani nemuseli vědět, ale náhoda je blbec. :D
Takže...hrozně ráda v textu píšu tři tečky.
Ráda tancuji a píšu povídky, kterých se tady možná i dočkáte. :)
Miluji asijský svět (tím myslím Japonsko, jižní Koreu a Taiwan) jestli něco proti tomu máte, klidně mi to řekněte, ale neodsuzujte mě za to, protože já se ráda mstím de**lům. ;) Právě jeden z mých snů je se do těchto zemí s kamarádkami podívat...
Co se týče hudby...nejvíce poslouchám j-rock a k-pop (pokud nevíte co to je, tak se mě klidně zeptejte, ráda vám odpovím :) )
Také ráda čtu a začínám psát recenze, kterých byste se zde měli taky dočkat.
Ohledně toho co mám ráda, by to zatím asi stačilo, ne?
Nemám ráda...ne, to vám sem psát nebudu, to poznáte časem. ;D

Dále o mé rodině...Bydlím s babičkou, dědou, mamkou a starší sestrou v rodiném domku. Naši jsou rozvedení a táta...no comment. :D Mám jednoho osmáka a psa.

Pokud máte na mě nějaké otázky, tak se mě klidně zeptejte, ráda vám na ně odpovím. :)

Táák...to by pro zatím bylo všechno. :)

Nová redaktorka Marky

3. března 2012 v 22:00 | Marky
Už oficiálně nepatřím mezi redaktorky, protože jsem dobrovolně odešla, kvůli nedostatku času. Možná se sem ještě vrátím, no uvidíme... :D :)

Zdravím všechny, jsem nová redaktorka. Snad si tento článek přečtete. Jmenuji se Markéta a narodila jsme se někdy v září 1997 :D To znamená, že mi je zrovna teď 14 let. Mám jednu starší sestru, která po prázdninách půjde na vysokou školu. A také mám mamku a taťku. Všichni čtyři bydlíme v rodinném domku spolu s babičkou a dědou.
 
 

Reklama