About site :)

Chceš spolupracovat?

20. srpna 2015 v 14:13 | Pau
Ahoj,
chceš aby zde byl vydán právě TVŮJ článek? Napiš na email floversking@seznam.cz svou přezdívku na blogu, blog a nějaký článek. Většina článků bude zveřejněna!

Vaše nápady

9. května 2013 v 20:13 | British - fox
Tady je místo jen a jen pro vás. Pište sem svoje názory. Co tu chcete, co se vám líbí a nelíbí a podobně. Prostě vše, co vás napadne. :)

Náš rozvrh

17. února 2013 v 9:55 | Marky
Možná si někdo všiml, možná ne, že tu máme zavedený takový rozvrh.. Není od věci si připomenout, jak to vlastně všechno je.. :)
Musím říct, že to Puff vymyslela báječně.. :) A tak my to taky pilně dodržujeme, protože se nám to líbí a je to super! :)

PONDĚLÍ: Soutěže
ÚTERÝ: Články pro dívky
STŘEDA: Výtvory (kresby, výrobky, grafika a podobně)
ČTVRTEK : Opět články pro dívky
PÁTEK: Výtvory (psané - slohovky, úvahy, básničky, příběhy, recenze...)
SOBOTA: Písnička týdne
NEDĚLE: Ostatní články (Vtipy, zábava, organizační věci... cokoliv!)
AWESOME- kdykoli :)

Dá se se říct, že si tady každý příjde na svý, protože se snažíme zařazovat články do všech rubrik, ale pokud vám tady něco chybí, tak si napište... :)

A jaký názor na to vlastně máte vy? :)

Rozvrh hodin s mojí oblíbenou hudební skupinou.. :)

Nový design :)

8. prosince 2012 v 11:40 | Roxanne
Tak dneska jsem udělala nový design :). Snad se vám líbí :D

TAK CO VY NA NĚJ? ;)

FACEBOOK

25. listopadu 2012 v 19:33 | Puff
Někdo z vás si už nejspíše všiml, že tu nějakou dobu máme facebook.
No, pro ty, co stále nevědí o této novince našeho blogu píšu tento článek.
Všechn vás tímto prosím o LAJK, ať se to tam rozjede! :)

facebook icon

Proč lajknout? Budete mít všechny důležité věci pod kontrolou. Budete vědět o novinkách a dozvíte se i věci ze zákulisí. A budeme jako stránka aktivně přidávat i různé obrázky, citáty a tak podobně :))

LAJKUJTE, KOMENTUJTE, SDÍLEJTE

Velice nás tím potěšíte a určitě vám tam rádi uděláme i reklamu :)

LIKE, LIKE, LIKE

17. listopadu 2012 v 13:13 | Roxanne
AHOOOJ
Tak píšu proto, že máme FACEBOOKOVOU STRÁNKU..
Ale ještě je nás tam prostě málo :(..

Menší rozvrh článků

4. září 2012 v 21:06 | Puff
Ahoj čtenáři! :)
Tak jsme se s redaktorkami dohodli, že budeme na nšem blogu zveřejňovat pravidelně.

HARMONOGRAM BY SE MĚL ROZJET BĚHEM TOHOTO TÝDNE (Odpusťe nedokonalosti, jsme jen lidé. Ale koncem září to snad už bude klapat bezproblémově)

Na co se tedy těšit?

PONDĚLÍ: SONB (Pufflie)
ÚTERÝ: Články pro dívky
STŘEDA: Výtvory (kresby, výrobky, grafika apod.)
ČTVRTEK : Opět články pro dívky
PÁTEK: Výtvory (psané - slohovky, úvahy, básničky, příběhy, recenze ...)
VÍKEND bych udělala ve znamení zábavy a ostatních článků. Takže plno vtípků, organizační věci, to, co se nestihlo...

BRITISH FOX TÉMA: První týden v měsící (Roxanne)
RUBRIKA AWESOME: Do té se může přidávat kdykoliv, ale poze v dopoledních hodinách. "Hlavní vysílací čas" je pro ostatní články.

Podrobnosti mají redaktorky v adminské knize. Prosím tedy, aby si je přečetli. Jinak články klidně přednastavujte a koukejte, jetsli na ten den už někdo článek nezveřejnil! ;)

VYHRAZUJEME SI PRÁVO HARMONOGRAM UPRAVOVAT

Jahůdky :)

1. srpna 2012 v 0:01 | Marky
Miluju :) Hlavně s cukrem, to jsou pak ještě sladší... Nebo v čokoládě, to je taky moc dobrý... :) A nebo se šlehačkou :D Už dost, dělá mi to chutě... :D Ale je to teda pěkne kalorická bomba :D A co vy? Hlasovat můžete dole v anketě, kde jsou jen dvě odpovědi... :D Dyt se na to snad ani jinak nedá odpovědět... :D


Taky máte chutě? :D Myslim na jídlo, nééé nic jinýho! :D


Dovolená :)

31. července 2012 v 2:35 | Marky
Za chvilinku budeme vstávat, protože pojedeme na dovolenou. Jedeme na Slovensko, možná si říkáte, cože Slovensko? Ale já bych ani nechtěla k moři. Taky co tam? Válet se u moře? Ne díky. Adrenalin, to miluju. :) Jedeme tam na týden a budeme chodit do aquaparků a tak... :) Předsnastavím pár článků a až přijedu, tak budu zase psát "živě". :D Tak se tu zatím mějte hezky. :) Budete mi chybět :DLove :D ♥

26. července 2012 v 0:01 | Marky
Nevim, co mě to chytlo, ale mám chut dát sem nějaký obrázky s tématikou Love...A ještě k něčemu se vám musím přiznat, ty obrázky mi dělaj normální chutě! :DTaky máte chutě? :P :D
Na lásku jsou potřeba dva. Tři jsou moc a jeden málo!


Měnší předělávka

22. července 2012 v 13:50 | Puff
Ahoj! :)
No, doufám, že se na mě ostatní redaktoři nebudou zlobit a že vy čtenáři to oceníte...
Trošku jsem předělala rubriky.
Vemte si to takhle - Přijdete na blog a uvidíte rubriku fashion. Rozkliknete jí a je tam plno článků. Jenže jak najít to, co potřebujete? Co když vás vůbec nezajímá, jak na líčení, ale chcete porait s účesem?
A tak jsem udělala rubrik více, aby se tu čtenáři lépe orientovli :)

Také jsem založila pár nových rubrik. Myslím, že až se naplní různými články, získá blog na kvalitě :) Kvalita je totiž mnohem důležitější než množství článků. A čtenáři si mnohem radši přečou nějaké ten originální a kvalitní článek, než 5 nicneříkajících článků, na které narazí všude :)

PRO REDAKTORKY:
Prosím, pomohly byste mi trošku? :) Co třeba probrat nějaké svoje články a zařadit je specifičtěji o nových rubrik? :)))

Taky prosím zkuute trošičku přizpůsobit články tak, aby žádná rubrika nebyla prázdná a každý si tu našel své :)

PRO ČTENÁŘE:
Prosím o výpomoc i vás... Pokud narazíte na nějaký článek, který se hodí mnohem lépe do jiný rubriky, než v které je, pošlete mi prosím jeho odkaz sem do komentářů :)

Jinak, co chystám? ... Brzy se zde objeví menší projekt a taky lepší "navigace". prostě článek, ve kterým vám napíšu, kde co najdete :)

PROSÍM O VAŠE NÁZORY DO KOMENTÁŘŮ. POKUD MÁTE NÁVRH, JAK VYLEPŠIT TENTO BLOG, NEVÁHEJTE A DEJTE VĚDĚT, CHCEME PRO VÁS PŘECI TO NEJLEPŠÍ :))

Počasí..

14. července 2012 v 13:57 | Marky
Tak tohle už je fakt nahlavu... :D Ráno bylo nádherně, asi do devíti. Normálně na kratasy a tílko a tedka to je na dlouhé kalhoty a mikču, možná i víc... :( Včera to samí, akorát, že sem venku mrzla v mikině, takže sem si ještě musela vzít bundu.. :D Ale tak pro zvednutí nálady jedna písnička... :) ♥

Train- Drive by
A zase ta Anglie

10. července 2012 v 0:01 | Marky
Má nádhernou kytaru... :D :) Ale proto sem to sem nedávala, ta fotka se mi celkově líbí, je to prostě pěkná taková ta "momentka" :) A co, líbí se vám..? :)
:) :D

2. července 2012 v 12:45 | Marky
To je tak nádhernej pocit, když se ráno nemusí vstávat do školy... :) Ale myslím, že mě to brzy omrzí a stejně budu vstávat dřív než v devět... :D
V noci u nás byla bouřka, koukám, že v těch předpovědí se jim začíná dařit... :D Ale už tu opět svítí sluníčko a je docela teplo, takže konec vysedávání u kompu a letím ven, asi půjdu sekat nebo do bazénu, ale spíš sekat, jelikož to slibuju už od minulého týdne :D Tak si užívejte sluníčka dokud je :)


Prázdniny

1. července 2012 v 17:21 | Marky
Konečně tu máme prvního!! :D :) A pro mě oficiálně začínají prázdniny. Počasíčko se pěkne vydařilo, hold se to meteorologům jednou povedlo :D Sranda, nato mě užije... :D Tak doufám, že takhle teplo bude celý prázky..!! :D Dneska jsem se smočila v našem bazéně, bylo to příjemný, protože voda má 29 stupňů, ale mohlo by to být klidně studenější... :D A co vy, sedíte radši doma nebo ležíte někde u vody..? Tak jsem zvědavá, jestli bude fakt taková bouřka a slejvák nebo jestli opět kecaj... :D Ale je fakt, že u nás nikdy nic není a všude jinde prší a tak... :D Ale na blesky bych se podívala docela ráda... Ale at si to radši zůstane nahoře, než aby přišlo něco hroznýho...

Tak tomuhle se říká pořádný západ slunce. :)


Statistiky :O

10. června 2012 v 10:30 | Roxanne
Náhodně jsem se koukla v meilu na dva týdny statistik. Jeden týden měl tak průměrně 10 lidí za den ale tenhle:

Navstevnost za minuly tyden (21.5. 2012 - 27.5. 2012) je:
Pondeli: 109
Utery: 38
Streda: 15
Ctvrtek: 15
Patek: 8
Sobota: 8
Nedele: 12

Celkem: 205

Vážně? :DD.. Byla tu nějaká akce o které nevím že tu bylo tolik lidí? :D
Kližtak koooment! :D

Nový design!!

20. května 2012 v 19:44 | Roxanne

Tak a je to :) Snad s ním nikdo nemá problém.. Co vy na něj ;)?
Má tentokrát bílé pozadí což je podle mě docela příjená změna :).

Musí se to tu oživit!

19. května 2012 v 21:02 | Roxanne

Ahoj :).
Už sem skoro nikdo nechodí. Od 4.5. tu přibyli asi dva nebo tři články. Nesvádím to na vás já sem taky moc nechodím no :X. Bude to asi tím že na všech školách se učitelé snaží nahnat známky.. blá blá blá.. Každopádně se s tím něco musí udělat!
Takže pár plánů:

- udělám nový design :) - do týdne ho nějak nastavím, asi zítra.. Kdyby se některé z redaktorek extrémě nelíbil tak ať se ozve a něco s tím udělám :). HOTOVO

- mohli by jsme sem nahnat další lidi. Jak redaktorky tak návštěvníky. Dejte si ikonku tohoto blogu do menu, napište kamarádkám, nevím cokoli :D

- Chtělo by to zase nějaké nové ikonky, aby se to menu prostřídalo a nějaké nové pozadí pro komentáře :). Tak kdo umí s grafikou, prosím napište do komentářů :)

- Udělat soutěž. Už jsme se asi před 3 měsíci domlouvali ale to bylo ještě brzy, takže pokud má někdo zájem soutěž organizovat (ceny stojí v adminské knize) ať napíše do komentářů :)

POkud máte další návrhy prosím pište do komentářů :)

Pictures

19. května 2012 v 17:37 | Marky
Pár obrázků... Ale co říkat, to vidíte sami... :DBritish fanclub! :)

29. dubna 2012 v 9:15 | Roxanne
Ahoj :)
Tak jsem se rozhodla udělat menší faclub pro všechny kteří mají rádi Anglii.. :)
Pravidla tento fanclub vlastně žádné nemá. Jestli si dáte ikonku na blog je na vás, i když bychom byly radši kdyby jste si ji tam dali.. ;)
Tak tedy:

Jméno
Blog
Dáš si ikonku na blog?

Vyber si :)

Ikonky more...

8. dubna 2012 v 17:00 | Roxanne
Ahoj :)).. Tak dneska udělala VeriseQ další krásnou ikonku a dneska chci udělat taky další.. A tak aby jich v menu jednou nebylo 20 dělám toto:
Řekla bych že by do menu každá redaktorka mohla dát 2 a ostatní sem... Můžeme je i střídat ale to už záleží čistě na autorkách :))..

by Roxanne
by Amy
by VeriseQ
by VeriseQ

1000!! :)) a nové rubriky ? :D

27. března 2012 v 4:04 | Roxanne

Ahoj :))..
Tak včera naše toplist dovršila už 1000 návštěv! :))


Jsem moc ráda že se british fox ještě drží a většinu redaktorek baví a chodí sem. :)..
Jo a taky mě tak napadlo.. Co takhle přidat nějaké nové rubriky?
NÁVRHY PIŠTĚ DO KOMENTŮ :))

Reklamy!

27. března 2012 v 2:02 | Roxanne
Tak a zde je místo na reklamy :))..
Pokud chcete hlas, komentář apod. Napište sem a určitě vám vyhoví i víc redaktorek :) Tady si vlastně můžete pomáhat i navzájem.. :)
Pokud bude reklama jinde, budeme ji ignorovat, tak to prosím respektujte!
A určitě budeme rády, když se podíváš k nám na facebook a lajkneš naši facebookovou stránku :)

Statistiky :))

24. března 2012 v 13:24 | Roxanne
Navstevnost za minuly tyden (12.3. 2012 - 18.3. 2012) je:
Pondeli: 28
Utery: 28
Streda: 36
Ctvrtek: 24
Patek: 17
Sobota: 33
Nedele: 36

Celkem: 202

Krásná! Děkujeme :))

Nový kabátek :)

8. března 2012 v 18:55 | Roxanne
8.3. 2012 :)
Dnes má British fox svůj 2. kabátek :)..
Dělala jsem ho já a písmo a popisky dělala Amy :)..
Snad se vám líbí :)).. Časem budou ještě asi jiné popisky ale nejdříc necháme na pár týdnů tyhle :)
 
 

Reklama