British fox TÉMA

Knihy

19. října 2012 v 16:52 | Marky
Návrhy témat pište ZDE... :)
Na další téma hlasujte TADY a nebo rovnou v anketě :)
Trošku kratší článek, ale nevadí... Sice ráda čtu, ale o knihách zase tolik psát ani neumím, jak jsem zjistila, ale nikdo nejsme bez chyby!
Já jsem totální knihomol, miluju knížky a to hlavně romány! Jiný knížky mě nebaví a číst povinnou četbu je pro mě utrpení! :D Ale co se dá dělat, vždycky to musím přetrpět a přečíst... Jak už jsem se někdy zminovala, tak miluju všechny knížky od Lenky Lanczové. Píše fakt úžasně. Díky ní, vlastně vyhrávám soutěže ve slohovkách... :D Divný? Ne! :D
Moje asi nejoblíbenější knížka je Létem políbená. Samozřejmě od Lenky! :) Musela jsem si jí koupit hned, když šla do obchodů.. :D Záleží na čase, ale přemýšlela jsem, že bych sem začala přidávat recenze knížek od Lenky Lanczové.
Co vy nato?


Docela mě štve, že ted nemám tolik času a proto nečtu skoro vůbec, v poslední době jen povinnou četbu a docela dost mi to vadí! V knihovně jsem nebyla ani nepamatuju. Furt lezu jen do školní knihovny... :D (pro tu povinnou..)


Zpátky do školy

12. října 2012 v 6:08 | Marky
Návrhy na témata pište SEM :)
Zpátky do školy, tak zní naše téma...
Do školy se nechtělo asi nikomu, že..? Řekla bych, že se nejvíc těsili prvnáčci. A ti, kteří šli do nové školy, nejčastěji bývalý devátáci, se nejspíš obávali jaký to všechno bude... Mám pravdu? Mně to taky čeká.. Už přístí rok.. :D
Asi sem blázen, ale já jsem se celkem do nového ročníku těšila... :D S kamarádkama jsme si dali sraz o půl osmé a společně jsme se vydaly školy. Prošli jsme šatnou a hurá do třídy. Tak už náš pan třídní učitel připravoval malé občerstvení, jak je u něho zvykem.. Sedli jsme si na naše místo, které tam máme už od sedmé třídy. A normálně jsme si povídali. A jak už je zvykem, tak nás kluci začali hned provokovat... :D Nojo, ty mi budou chybět... :D Zazvonilo, teda zahrálo, naše škola musí být tak "moderní" tak musí mít místo klasického zvonku písničky... No zvonek byl dost lepší..!!

British fox téma 0.9

7. října 2012 v 9:16 | Roxanne
Ahoj :).
Minulé BF týdne byla Recyklace!
Článek na toto téma ZDE.
Téma tentokrát je podle ankety zpátky do školy a knihy. Zpátky do školy už není moc aktuálné ,ale mělo to stejný počet hlasů takže jsou tentokrát jakoby dvě témata! :)
--------
Dále prosím hlasujte pod článkem a piště návrhy témat ZDE!!
Pokud jsi čtenář BF a chceš napsat na toto téma tak mi svůj článek napiš na british-fox@seznam.cz! A bude tu zveřeněn! :)
Photo by attitudelovesex • Instagram

British fox TÉMA 0.8

30. srpna 2012 v 12:22 | Roxanne
Tak konečně po dlouhé době! :D..
Minulé témo bylo: ITÁLIE. Článek na toto téma ZDE.
Téma na tento týden je: Recyklace

Recycle-logo_large

Léto ♥

22. července 2012 v 0:01 | Marky
Na léto, ale i na prázdniny jsem se strašně těšila, protože sem si myslela, že to budou ty nejlepší prázky (hodně jsme plánovali...) který jsme zatím zažila, ale nějak se zatím bohužel nedaří, kvůli tomu zas****** počasí... :( :D Ale aspon že vyšli nějaký plány a doufám, že se počasí trochu no spíš dost umoudří! V takový kose bych fakt nechtěla spát s holkama ve stanu :D By sme asi v noci umrzli... :D V domě normálně spát nemůžene, protože nás je hodně, možná by sme do mýho pokoje naskládaly, ale ten hluk co by jsme dělaly... :D No rači o tom pomlčím...! :D A na kole fakt nepojedu, dyt je déšt na snadnutí :D No ono spíš každou chvilinku prší nebo se blejská :D A o běhání už vůbec nemluvím... :D Takový léto sem si vůbec nepředstavovala... :( A taky mám pořád rýmu nerýmu :D Doktoři pořád nemůžou přijít nato, od čeho to je :D Oni si snad myslí, že je to paráda mít přes tři roky rýmu.. :( :D Já už si fakt připadám jak v blázinci!! :D Tak ted sem si pěkně postěžovala a jak se mi ulevilo :D No, ale cílem tohoto článku mělo být, že dnešní děti radši sedí u pc a jsou na fb (ted se omlouvám tem, u kterých to tak není) chatujou, hrajou hry a tak podobně... Všechny děti se těšily na prázky, ale když už jsou, tak sedí u pc, no není to na hlavu?!! Já sem se těšila, jak budu mít tu "volnost" a budu moc chodit ven, užívat si života...
Takže, vypadněte od těch počítačů a padejte ven! Teda pokud tam zrovna neprší... :D


Mám svůj sen nebo-li čím chci být?

18. července 2012 v 0:01 | Marky
Zas po dlouhé době mě napadlo napsat článek. Tentokrát na téma Mám svůj sen nebo-li čím chci být? :) A jelikož nejsem moc dobrá v psaní úvah, tak to napíšu jako nějaký kratší příběh, ale u mě člověk nikdy neví co z toho vytvořím... :D

Nedávno se mě moje babčika zeptala, jestli jsem přemýšlela o životě. Odpověděla jsem jí, že o životě přemýšlím pořád, ale vůbec nemám ponětí, kam to chci v životě dotáhnout... Přamýšlím třeba nad tím, jak být více s mým miláčkem :D nebo jak jsem zase něco spackala a nebo naopak jak se mi něco povedlo... A tak dále...
Nejdříve jsem chtěla být právničkou, ale obhajovat někoho, o kom budu vědět, že ho fakt zabil nebo tak, tak mi to příjde docela divný. Rozvodová právnička být nechci, už z toho důvodu, že se při tom rozvádí dva lidé, kteří se měli rádi, no prostě by se mi to nelíbilo... Samozřejmě existují i další právnické zaměření, ale to ne!
Ale asi ze všeho nejřív jsem chtěl být učitelkou, ale to už mě dávno omrzelo... :D Když vidím jaká je dneska doba a jak u nás kluci, ale i holky dělají učitelům naschváli, protože vědí, že ti dotyční učitelé jim nic neudělají, prostě z nich nemají respekt.. Až mi je jich i líto, protože to není sranda, ale už trapárna! Takže kdo to taky dělá, tak se z toho poučte, jste trapní!!! Moje sestra chce jít na učitelku, už se dostala na vysokou školu, tak nastoupí jako učitelka dětiček :D Chudák :D
No a taky jsem takovej ten studijní typ, takže je jasně, že nepůjdu pracovat rukama, což by mě možná taky bavilo, ale je škoda nejít studovat, když budu mít tu možnost, ne? :) Po základce bych chtěla jít na gympl (pokud se na něj dostanu) a udělat maturitu a hurá na vysokou :D :) Baví mě čeština, dějepis a jazyky, takže to má třeba taky budoucnost...
A závěr? Nemám ponětí čím chci být!! :D
Konec světa

4. července 2012 v 0:39 | Marky
Podle Mayů má konec světa nastat 21.12.2012. Takže hned na začátku, nevěřím že bude konec, ale věřím, že se něco může stát... Už jen když se kouknete, tak vidíte, jaké jsou krize... Nedostatek peněz, jídla a píti, špatné životní podmínky..... Je toho spousta... Jaderné pohromy, nedostatek ropy, vymírání některých druhů zvířat, smrtící tsunami a tak dále a tak dále...
Ve stručnosti vám napíšu, jak to znám já a jak jsem si to upravila... :D Mayové psali "knihu" a všecho jim zatím výchazelo do puntíku, všechno se zatím splnilo (teda skoro všechno..) a skončili u roku 2012, přesněji 21.12. Takže mám pár teorií...:
1. Došel jim materiál na který to psali
2. Přestalo je to bavit psát takové "nesmysly" :D
3. Všichni vymřeli
4. Neměli to čím psát
5. Ztratili tu věc, na kterou to psali a bylo jim líto začínat od znova :D
Ty teorie jsou trošičku víc nesmyslné, ale proč to nebrat s humorem? :))Ideální místo pro život

3. července 2012 v 0:01 | Marky
Jen tak z nudy jsem před chvíli listovala British fox tématama a docela mě zaujal jeden návrh, jak už je zmíněn v nadpisu.
Ideální místo pro život... Ani já osobně nevím co si podtím mám představit. Jsem vůbec spokojená tam, kde právě teď žiju? Je to dobré prostředí? To jsou otázky, které jsem si teď položila, ale není vůbec jednoduché odpovědět.
Tak jsem tedy spokojená nebo nejsem? No asi ano, jsem, ale představovala bych si něco jiného... Moře, pláž, vila, velký bázén, výřivka, tobogány, sluníčko.... A líbílo by se mi vůbec v takovém přepychu žít? A takhle si mohu klást dál otázky až do nekonečna a došla bych k závěru, že ideální místo pro život neexistuje. Vždycky bude něco, co se nám nebude líbít. Ale asi budu mluvit úplně za všechny, když řeknu, že naše ideální místo je tam, kde jsme se jak se říká narodili, vyrůstali....British fox témata

2. července 2012 v 13:27 | Marky
Máte nějaké dobré návrhy, na které by jste chtěli, abychom napsali své "názory"? A teď pozor, psát British fox témata můžete i vy, naši návštěvníci.
Vše co vás napadne, napište do komentářů a pokud by jste se chtěli účastnit napište nám do komentů svůj email a zaručujeme vám, že vám napíšeme!! :)

Itálie- kusovky

12. června 2012 v 10:40 | Roxanne
Verona_night_3_large

British-fox téma 0.7

22. května 2012 v 15:14 | Roxanne
Minulé téma byla láska ke zvířatům.
Články na toto téma ZDE a ZDE.
Tento týden vyhrála Itálie :).
Prosím pište návrhy témat ZDE.
Tumblr_m3u30nnvtr1qkmmg0o1_500_large

Hlasujte v anketě :)

Moje láska ke zvířatům

29. dubna 2012 v 18:00 | Marky
Láska ke zvířatům.... Já osobně mám zvířata moc ráda, ale naneštěstí mám fobii a to hlavně na psy (nemyslete si, že jsem strašpitel to ne, ale mám prostě fobii a není to stejné, jako se bát...). Je to díky tomu, že když jsem byla malá, tak jsme si hráli někde mimo naši zahradu a přišel tam pes. všichni utekli, ale mě tam nechali a ten pes na mě začal štěkat a skákat a od té doby se jich strašně bojím. Byla jsem hrozně malá, tak si to samozřejmě nepamutuji, ale vyprávěla mi to babička. No ale dost těch "špatných" věcí a přejděme rovnou k lepším věcem a zažitkům.
Na naší zahradu, už tak dva roky, chodí jedna taková roztomilá kočička, které se už nebojím (kupodivu). Rozhodně bych řekla, že je toulavá, ale hodně přítulná a sní skoro všechno co jí dám. Už má u nás místečko, kde přeš léto přespává a svoji mističku, kde jí skoro každý den něco dáváme. Občas si musí chytit myšku.
A tady je pár jejich fotek...


Láska ke zvířatům :)

24. dubna 2012 v 6:06 | Roxanne
Já zvířata miluju!
Úplně všechna!
Ano, dokonce i pavouky a tak ale jenom do doby co de mě jsem dostatečně daleko :D..
Oblíbené zvíře tak úplně nemám protože no, nemůžu se rozhodnout!! :DD..
A tenhle obrázek je úplně dokonalý!! Ty oči, ááá prostě dokonalé! Ten fotograf co to fotil musel mít asi odvahu no :DDD.. Krásna!! :))
Pod článkem pro vás ještě pár otázek ;)..
A hlasujte dále v anektě! ;)
Animal-blue-eye-green-lion-favim.com-321314_large

Jaké je vaše nejoblíbenějí zvíře?
Co říkáte na fotku?

British fox téma 0.6

22. dubna 2012 v 10:01 | Roxanne
MInulé téma byly Velikonoce :).
Článek na toto téma ZDE a ZDE

Téma na tento týden je Láska ke zvířatům!
Animal-blue-eye-green-lion-favim.com-321314_large

HLASUJTE V ANKETĚ!
A PIŠTĚ NÁVRHY TÉMAT ZDE !

British Fox tema: Velikonoce

6. dubna 2012 v 9:40 | Miss Lentilka

Velikonoce svátky bez pointy

Velikonoce

6. dubna 2012 v 6:06 | Roxanne
Ahoj :)..
Za pár dní už tu jsou velikonoce.
Lidé budou chodit koledovat a holky budou dostávat pomláskou. Tento svátek zas tak ráda nemám ale když jsem byla menší tak jo.. Docela mě bavilo chodit koledovat a tak.. Ale dnes už mě vlastně baví jenom to zdobení a barvení vajec :D..
Letos má alespoň u nás na Velikonoce pršet takže to alespoň bude takové malé :D..
A ten obrázek je krásný! :D.. Ty nehty...
A co vy a Velikonoce?
Slavíte je?
Eggs_large

British fox téma 0.5

5. dubna 2012 v 15:57 | Roxanne
Minulé téma byla má oblíbená knížka..
Článek na toto téma ZDE

Téma na tento týden jsou Velikonoce.
Mini-eggs-chocolate_large

Téma-moje oblíbená knížka

1. dubna 2012 v 11:23 | Heduš
Tak moje oblíbená knížka je ŠÍLENÁ MEGASTYDLIVKA od KAREN McCOMBIEOVÁ.
tTak teď napíšu něco ze zadni strany:
SStella se původně pokládá za nejstydlivější děvče ve městě,ale s překvapením zjišťuje ,že je až druhá:první místo jí vyfoukla Ambra,patnáctiletá číšnice z kavárny U oparu,která trošku připomíná myš.Ambra má sebevědomí hodně zakomplexovaného hlemýždě,a navíc vykládá věci,které nemusí být pravda.Co ale pravda je, že má jít jako družička na sestřenčinu svatbu a její maminka se rozhodla, že Ambra bude dokonalá.Naštěstí Stella a Ráchel zasáhnou a vystrojí Ambru tak,že všem lezou oči z důlku.

British fox téma 0.4

29. března 2012 v 20:11 | Roxanne
Minulé téma byly Galapágy :).
Článek na toto téma ZDE.

Tento týden vyhrálo téma: Moje oblíbená knížka..
392377_10150644221978915_161162533914_9415384_1800332571_n_large

HLASUJTE V ANKETĚ CO CHCETE NA DALŠÍ TÝDEN! :)

Téma blogu - Galapágy

23. března 2012 v 13:59 | Miss Lentilka

GALAPÁGY DIV SVĚTA

Je to jen můj názor taže prosím aby mmě nikdo neurážel.
Budu psát o mém názoru a ne o histori či zeměisné poloze.O Galapagách jsem se dozvěděla až někdy v 6. třídě když jsme začaly mít zeměpis.
Do paměti se mi zapsali hlavě svou půvabnou krajinou a mým nejoblíběnějším zvířetem
želvou přesněji želvou Galapážskou
Pro mě je to velice užasné a chytré zvíře.
I název ostrova je odvozen od této želvy, protože galapágo znamená želva.

Vážně galapágy jsou krásné souostrový rostliny, zvířata a vše takovéhle
to na tom ostrově najde možná už jsem se zmiňovala možná taky ne,
ale jeto jeden zmých vysněných zemí (ostrovů) ktré bych chtěla
vyfotit ... A nejen už díky zmiňované krajině ale i díky zahadnosti,
která mě k tomu táhne.

Poloha Galapág

Želva Galapážská

Váš názor na článek?

British fox téma 0.3

21. března 2012 v 20:31 | Roxanne
Minulé téma bylo Francie.
Článek na toto téma ZDE, ZDE a ZDE

Tento týden v anketě vyhrály Galapágy :).

HLASUJTE V ANKETĚ, JAKÉ TÉMA CHCETE PŘÍŠTÍ TÝDEN..

BF téma : Francie

20. března 2012 v 15:51 | Roxanne
Francie je stát který je známy asi především svým hlavním městem :).. Paříží :).. V tomto městě je světově známá Eiffelovka která se stavěla dva roky :), od roku 1887 do roku 1889 :). Plán byl nakreslen však už roku 1884 architektem Stephenem Sauvestrenem. Na obrázku je postup stavby :)..
Francie má pruhovanou vlajku tří barev :).. Má bílý pruh který značí čístotu a krále a červenou a modrou které jsou barvy Paříže. Státní hymnou je revoluční píseň Marseilllasia, motto Francie je také z dob Velké Francouzké revoluce- volnost, rovnost, bratrství ( jo asi před měsícem jsem z VFR psala test tak to ještě vím :D ) ↕ znak Francie
Vlajka Francie Znak Francie
Kde Francie leží určitě víte, ale pro jistotu obrázek :).. Má rozlohu 547 030 km2 . A jejím nejvyšším bodem je Mont Blanc který je zároveň nejvyšší bod celé Evropy.
Poloha Francie
Tak tento článek je spíše informační :))).. Ale taky to sem patří :), zítra sem dám British Fox téma 0.3 :))..
Čerpala jsem ze své hlavy a z wikipedie :)

B F téma francie - fashion by Amy ♥

16. března 2012 v 21:15 | Amy ♥


Téma blogu - Francie

14. března 2012 v 15:20 | Miss Lentilka

FRANCIE MÝM POHLEDEM


British fox TÉMA 0.2

14. března 2012 v 6:00 | Roxanne
Tak milulé téma bylo : Velká Británie :)
Článek na toto téma : ZDE

Téma na toto týden je : FRANCIE :) ..V anketě vyhrálo :)

Anketa na další týden pod tímto článkem :)..
Dále pište návrhy témat ZDE :)
 
 

Reklama