For girls: Líčení

Dokonalé řasy

16. dubna 2013 v 15:00 | Pufflie
Jak na dokonalé řasy, s krásným objemem, správnou délkou a bez žmolků. .
Toužíš po takových, ale tvůj boj s řasenkou přináší trochu jiné výsledky ?
- jen čti dál a získáš jednoduchý manuál - jak na to :)
Tumblr_lxe1lka4nv1r9gbi8o1_400_large
1. trik ZVĚTŠOVACÍ ZRCÁTKO:
Líčíš se u stolního zrcadla, které má na jedné straně normální zrcátko a na druhé zvětšovací ? Tak přesně to použij, díky němu, uvidíš při nanášení řáasenky všechny žmolky a šmouhy.

2. trik ' ODLÍČENÍ BEZ ODLÍČENÍ ':
Řasenka se nanáší až nakonec, po make-upu / pudru (zvírazní řasenku a lépe na oči chytně) ale i po stínech a linkách. Jenže, co když jsi to s tou řasenkou trochu přehnala a teď hrozí, že se budeš muset celá odlíčit ?! Nic není ztracené. ;) Vezmi si čistý papírový kapesníček (aby nepouštěl cucky-chloupky), opatrně ho přidrž mezi vrchními a spodními řasami a několikrát mrkni. Uala ! Přebytečná řasenka se nalepí na kapesník. :) Slepené řasy také můžeš rozdělit kartáčkem na řasy. Nemáš-li ho u sebe, použij zkus jemně použít hřebínek na obočí nebo obyčejné párátko. Kartáček si můžeš sama vyrobit, protože řasenka vydrží max. půl roku ale vyměň jí každý 3 měsíce, starší řasenka by tvým očím neděala dobře. Až příště řasenku doděláš, schovej si kartáček a pečlivě ho umyj (aby nebarvil). Chce to jedno vypraní mýdlem a pak odličovacím mlékem. Až se tak stane, tak ho nezapomneň při každé úpravě řas vyčistit !

3. trik OPTICKÝ KLAM:
Potřebuješ si trochu pohrát s velikostí nebo nebo tvarem očí ? S řasenkou se dá ještě víc čarovat, než bys čekala:
- pro efekt větších očí nanes řasenku více na spodní řasy, tím je opticky zvětšíš.
. . ale počkej až jedna vrstva zaschne, pak můžeš další.
Jestli máš oči moc blízko u sebe, protáhni si řasy na vnější straně a nanes na ně více řasenky. Tím upoutáš více pozornosti sem a oči se budou zdát dál od sebe.
Trápí-li tě hodně úzké nebo zapadlé oči, použij na spodní řasy bílou řasenku nebo si nalič (normální kteropu používáš) více řasenky na spodní řasy než na horní.
4. trik NEZKAŽ TO:
Při nanášení řasenky pohybuj štětečkem ze jedné strany na druhou a přitom projíždějte všemi řasami (pěkně chytnou a obalí se ze všech stran. Během dne, můžete řasy zdokonalovat suchým katáčkem (více krok 2). Pokud chcete řasy natočit nahoru, použijte kleštičky na řasy. Mám je doma ale moc je nepoužívám, při koupi dejte pozor na cenu, radši si připlaťte na nějaké kvalitní. :)

5.trik KONTROLA PŘED ODCHODEM:
Možná jsi s výsledkem spokojená, ale teprve za několik hodin zjistíš, že mám rozmazanou řasenku na tváři nebo pod obočím. Jak je to možné ? Zaschlá řasenka se ti určitě nerozmaže, šmouhy jsis tedy musela udělat když jsi ji čerstvě nanesla. Poté, co se nalíčíš, se s odstupem několika pár minut znovu zkontroluj, jestli se ti řasy někde dodatečně neoptiskly!


1356219-8-1330953724966_large
Tak doufám, že jsem vám alespoň trochu pomohla. Pár rad jsem posbírala na takových těch 'dívčích stránkách'. Ale celý jsem napsala já. Tak při kopírování nezapomneňte na zdroj. Psala jsem ho asi 40 minut. ;D

Vše, co potřebujete vědět o řasenkách

8. ledna 2013 v 15:00 | Puff
Představím ti pár řasenek, respektivehlavně kartáčků a řeknu ti, na co je kartáček dobrý.
1. Hřebínkový kartáček

- Nevytváří objem ale krásně odděluje jednu řasu po druhé. Lehce se s ní dostaneš až ke kořínkům řas.
2. Zhuštěný kartáček

- Kartáček je s větším množství vláken, který se hodí pro jemné řasy, jelikož je načechrá a dodá jim patříčný objem. U těchto kartáčků se můžete setkat ale s mnohými nedostatky, třeba se na kartáček začne přichytávat větší množství řasenky a řasy tím pádem budou nehezky slepené!
3. Jemné štětinky

- Kartáček který asi všichni znají. Je lehce zatočený a obsahuje malé a jemné štětinky, které se nejvíce hodí na spodní řasy, které krásně prodlouží. Vrchní řasy mají ale občas tendenci se slepovat, ale řasy krásně prodlouží.
4. Plný kartáček

Tento kartáček oči krásně tvaruje- dodá řasám skvělý tvar. Na spodní řasy mě přijde moc velký, takže se s ním špatně pracuje na spodní linii. Pro vrchní řasy je ideální, pokud máš řasy, které mají tendenci se rovnat. Krásně je totiž natvaruje a zatočí.
5. Rovný kartáček

Tenhle kartáček u mě vítězí na celé čáře. Velké plus je, že absolutně neslepuje řasy! Krásně se s ním manipuluje i na spodních řasách. Viditelné prodloužení dosáhnete hned poprvní, maximálně druhé vrstvě, a jsou krásně oddělené. Štětinky se také výborně dostanou až ke kořínkům.
Takže, můj favorit je rovný kartáček, používám ho denně. Dalším bodem je také náplň v řasence, takéna ní záleží, ale největší váhu přikládám kartáčku. Já řasenku vybírám jednoznačně podle kartáčku! A co ty?

how to: Kouřové líčení

11. září 2012 v 14:39 | ~ petris.
ahooj,lidi..tady Vám dávám návod,jak ssi nalíčitt kouřové stíny :)
doufám,že se líbí :)~ petris.
 
 

Reklama