Naše názory

Dnešní mládež a kouření návykových látek

21. prosince 2012 v 16:50 | Marky
Dneska po cestě ze školy jsem viděla hlouček dětí.. Ale jedna věc mě zarazila. Kouřiliy cigarety. Kolik si myslíte, že jim tak mohlo být? 14,15? Omyl... Je jim tak 9, víc opravdu ne. Trochu je znám, tak vím, kolik jim asi tak je. Celkem smutné, co?
Dnešní problém je ten, že rodiče na ty děti nemají čas a tím to všechno začíná. Ještě když si vzpomínám, tak když jsem byla v první třídě, tak se mi moje mamka věnovala, na můj názor, někdy až moc. :D Ale tím chci říct, že to je vidět i na mém prospěchu a tak... Příjdu ze školy a hned se jdu připravit na další den a učím se do večeře a pak znova, když je potřeba, což vždycky je, protože každý den domů přícházím kolem čtvrté hodiny. Mým názorem je, že kdyby se mi mamka takhle nevěnovala, když jsem byla menší, tak bych neměla tak dobré známky, prostě bych něměla tak "dobré vychování". Neříkám, že je dobré, hned jak se příjde ze školy jít se učit, ale mně nic jiného nezbývá, protože se to jinak orpavdu nedá stíhat a ještě k tomu hrát na klavír.. Nojo, ale to je moje věc a nemusím vás s tím tady zatěžovat, proč to sem zase pletu?! :D


Tak zpátky k tématu... Asi to hlavní, co jsem chtěla říct, je to, že když jsem byla menší, tak jsem se měla líp. Neměla jsem počítač, svůj první telefon jsem dostala v páté třídě, prostě to bylo celkově lepší než je to ted... Možná to vidíte sami.
Ale proč se nevrátit zpátky k tomu, jak jsem viděla devítileté děti kouřit? Řeknu to asi takhle... Prostě jsem šla kolem nich a tak jsem se na ně otočila a oni mi začali nadávat, jen tak. Nic jsem jim neřekla. Ale jak říkám, v dnešní době už je to úplně běžné. Tohle bych si nedovolila ani ve svých patnácti letech.
Mně osobně vadí kouř z cigarety a když si třeba představím, že bych se měla líbat s klukem, který právě dokouřil svoji "dávku" (i tak se to dá říct).. No prostě nedokážu si to představit, je to takový divný, nemůžu najít vhodné slovo.


Jaký máte názor na děti, co kouří? Ale proč jenom na děti? Rovnou na kouření cigaret (a podobně) jako takové.


Linkin Park - Jejich nové album

28. července 2012 v 19:59 | •Andyna
Poslouchá tu někdo z Vás Linkin Park?
_____________
Každopádně, pokud jsi slyšel/a jejich nové album LIving Things, napiš nám názor na něj dolů. :)

________________________
Můj názor:
1. Je to rozhodně jiné než všechny jejich předešlé CD, ale co v letošní době vymyslet, aby to nebyla blbost jako "Tacata" ? (Tacata je jen příklad, je to chytlavé, ale uznejte, že o ničem).
2. Podle mě celkově CD je dobré a obal též. Pro ty, co CD nevlastní, tak chci říct, že disk vevnitř má vzhled černého matu, což je krásné jak napohled tak na dotek.
3. Poslední tři písničky (10- Until It Breaks 11-Tinfoil 12- Powerless) se mi nelíbí, to je jediné co bych vytknula.

Takže pro mě - Celkově CD: 95%
Obal+vzhled disku (CD) samotného: 100%
Písničky: 85%

_________________________
Písničky najdete normálně na jejich kanálu, odkaz ZDE.
Toť vše a krásný večer přeji.

Nicki Minaj

27. července 2012 v 20:09 | •Andyna
Myslím si, že snad každý zná Nicki Minaj. A pokud ne, na konci článku máte odkazy na písničky a pár fotek.
No, abych pravdu řekla, já jsem skoro nikdy neslyšela na ní kritiku.
Podle mého :
•Hlas má pěkný, písničky nápadité a v celku chytlavé.
•Vzhled? Ale tak, co si budem povídat... :D Prostě umělá, ale nesuď me knihu podle obalu, že?
•Nicki podstoupila plastiku 'zadku'.. No, slyšela jsem, že to udělala proto, že o ní nikdo nemluvil, tak se chtěla ukázat.
•Ale příde mi jako milá a ochotná..

Jaký je Váš názor?

Fotky + videa:
Nejznámější song..
Foto:

Myslím si, že tyto dvě fotky stačí. :)
 
 

Reklama